امروز سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
۹:۱۱:۰۰ - یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حق ملوان حداقل یک امتیاز بود
انزلی- سرمربی ملوان بندرانزلی پس از باخت مقابل پرسپولیس تهران گفت: ملوان مستحق این باخت نبود و حداقل یک امتیاز باید از این دیدار کسب می کردیم. به گزارش خبرنگار مهر،  محمد احمدزاده در کنفرانس خبری پس از بازی مقابل پرسپولیس تهران که شامگاه شنبه برگزار شد با تشکر از هواداران ملوان اظهار کرد: از […]

انزلی- سرمربی ملوان بندرانزلی پس از باخت مقابل پرسپولیس تهران گفت: ملوان مستحق این باخت نبود و حداقل یک امتیاز باید از این دیدار کسب می کردیم.

به گزارش خبرنگار مهر،  محمد احمدزاده در کنفرانس خبری پس از بازی مقابل پرسپولیس تهران که شامگاه شنبه برگزار شد با تشکر از هواداران ملوان اظهار کرد: از تمام هواداران ملوان که ورزشگاه را به طور کامل سفیدپوش کردند تشکر و قدردانی می کنم.

وی افزود: بازیکنان ملوان جنگنده بازی کردند و حقشان این باخت نبود و حداقل باید یک امتیاز را کسب می کردیم.

سرمربی ملوان با اشاره به تصمیمات داوری گفت: نورالهی چندین بار باید از زمین اخراج می شد و هنگامی که در چند صحنه به داور بازی اعتراض کردم وی اعلام کرد که ندیده است و من نیز قبول کردم.

احمدزاده با ابراز تأسف از این باخت خانگی تصریح کرد: متاسفانه صدای ما به جایی نمی رسد و حق ملوان در حال نادیده گرفته شدن است.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا از بازیکنان جوان در بازی های مهم استفاده می کند، گفت: بضاعت ملوان همین است اگر شرایط ایجاب می کرد شاید از بازیکنان با تجربه تری بهره می گرفتم اما با این حال بازیکنان جوان نیز باید تجربه کسب کنند.

سرمربی ملوان با اشاره به دیدارهای ملوان در ادامه لیگ بیان کرد: با خونسردی و با آرامش تمرینات خود را ادامه می دهیم تا بتوانیم در ادامه دیدارهای باقی مانده نتایج لازم را برای ماندن در لیگ به دست آوریم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. نوید استقلالی اردبیلی   فروردین ۲۲, ۱۳۹۵  

  سلام
  این سزای خائنی چون آقای احمدزاده است که تیم محبوب شهرمون (اردبیل) رو مظلومانه رها (فرار) کرد! احمد زاده مربی گری بلد نیست و ملوان رو هم مثل شهرداری اردبیل به خاک سیاه خواهد نشاند!
  انشاالله با سقوط ملوان به دسته ۱ هواداران استقلالی خوشحال خواهند شد؛ اعصاب همه رو خورد کردید با بازی و نتیجه مزخرفتون جلوی ۴پولیس…

 2. SARI   فروردین ۲۲, ۱۳۹۵  

  شیوه وحشیانه بردن این فصل پرسپولیس از ملوان را برای برنامه ۹۰ ارسال نمائید. بازی رفت وبرگشت . کهبازی با تهران سه بازیکن مصدوم داشت .آرش افشین از زمین خارج شد که بعد از همان بازی دیگر نتوانست در ملوان بازی کند که خداحافظی نمود .پژمان نوری که در همان بازی بخاطر مصدومیت از زمین خارج شد وبعد از دو سه ما به فوتبال برگشت ودیگر بازیکن جوان ملوان محرمی که او هم بخاطر مصدومیت از مین بیرون آمد .بعد از ۶ الی ۷ ماه دوباره به فوتبال برگشت.ودگری همین مازیارزارع با ضربه بد بنگر چند متر پرت شد .که داور خطا نگرفت که جلال رافخائی احتراز نمود .داوربر عکس به جلال رافخائی کارت زرد داد.
  حالا برمی گردیم به این بازی وباز با همان شیوه وبازی های خطرناک که بنسون با سر به صورت دفاع ملوان .کنعانی ویا پورغاز می زند ویا ضربه های به بازیکنان دیگر همچون ابشک .مازیار ویا دیگر بازیکنان .ویا همان گل اخر را اگر خوب توجه کرده باشید انقدر بازیکنان پرسپولیس خطرناک حرکت کردند که اگر بازیکن دیگری در این مسیر بود ..نابود می شد .که همین حرکت خطرناک شان باعث دید دردوازه بان ملوان شد یعنی همان نقطه کور
  حال تصور نمائید اگر بازیکنان ملوان هم .همانند آنها خشن بازی می کردنند .چند بازیکن مثل بازی قبل مصدوم می شد. آن هم در این موقعیت که باشگاه ها با مشکلات مالی سر وپنجه می زنند. باز انتظار سکوت از ملوان وهواداران ملوان دارن وهمچنین ملوان را بارها جریمه نمودهاند. با اینکه خودشان اقرار به قضاوت ناحق داورها در چندین بازی ملوان نمودهان وملوان را با همین ناحقی ها به یک متری سکوی پرتاب نزدیک نمودهان. این از بازی های خشن وضاوت داورها .آن از تقسیم نمودن بازیکنان سر باز وباز سکوت ملوان در حال سقوط

 3. مانی   فروردین ۲۳, ۱۳۹۵  

  آقا ممی دستت درد نکنه این همان ملوان جنگتده ای بود که مدتها خاموشش کرده بودند – راهت را ادامه بده مطمئنا” و به یاری خدا ملوانان موفق خواهند شد –


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب