حضور یاران فردوسی‌پور در منزل حمید غفاری

تیم فوتبال خبرنگاران ، عکاسان و گزارشگران ورزشی به دعوت باشگاه ملوان برای برگزاری یک دیدار خیریه و عیادت از برخی ورزشکاران انزلی راهی این شهر می شود .

 اعضای تیم فوتبال رسانه ی ورزش عصر چهارشنبه تهران را به مقصد انزلی ترک خواهند کرد و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته صبح پنج شنبه با حضور بر سر مزار مرحوم سیروس قایقران یاد و خاطره ی کاپیتان و بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه ملوان را گرامی خواهند داشت . آن ها همچنین بر سر مزار حسین اغماض کاپیتان پیشین تیم ملی بوکس ایران که در المپیک مونیخ حاضر بوده و قهرمانی آسیا را هم در کارنامه داشت ، حضور خواهند یافت .

اعضای تیم فوتبال رسانه ی ورزش که با حمایت شرکت نفت سپاهان ( اسپیدی ) و به دعوت محمدصادق درودگر مدیر عامل باشگاه ملوان راهی این سفر خواهند شد همچنین از حمید غفاری بازیکن پیشین تیم فوتبال ملوان و چوکای تالش عیادت خواهند کرد . غفاری سال هاست به خاطر مشکل نخاعی که بر اثر سانحه ی تصادف برای او بوجود آمد خانه نشین شده است .

تیم فوتبال رسانه ی ورزش که قبل از این در دیدار های خیریه در مشهد ، کاشان ، اصفهان و … به میدان رفته است ، ساعت 18 روز پنج شنبه در دیداری خیریه و نمادین در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف تیم پیشکسوتان ملوان خواهد رفت . این دیدار قرار است به صورت مستقیم از شبکه ی استانی پخش شود .

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.