حسینی:از شانس بد به ملوان خوردیم

در اولين قدم خود در جام حذفي به تيم سرسخت و با انگيزه ملوان برخورد کرديم که به نظرم جزو بدشانسي‌هاي ما بود. هر دو تيم مي‌توانستند در فينال جام حذفي يکديگر را ملاقات کنند اما در اولين راه با يکديگر برخورد کردند تا يکي از حساس ترين بازي‌هاي جام حذفي را برگزار کنيم.

ملوان در فصل جاري نتايج بسيار خوبي را در ليگ برتر گرفته و هميشه در جام حذفي جزو مشتريان درجه يک قهرماني بوده آنها حتي چند دوره به مقام قهرماني در جام حذفي و حتي حضور در بازي‌هاي نهايي اين جام رسيده‌اند و به نظرم کار بسيار سختي را در پيش داريم. در حال حاضر نيز اين تيم نياز به تعريف ندارد. با داشتن کادر فني خوب و مجرب و بازيکناني مثل اولادي، نوري و زارع به نظرم با بهترين شرايط به ميدان مي‌آيند و ما هم يکي از سخت ترين بازي‌هاي طول فصل را در پيش داريم.

 

مدافع قرمز پوشان در مورد کادر فني ملوان نيز گفت:

با آمدن احمد‌زاده ملوان در ليگ برتر نتايج بسيار خوبي گرفته است. ميدان دادن به جوانان آنها را تيمي بسيار خطرناک و مدعي تبديل کرده و به نظرم تاثيرات کادر فني در چند ماه گذشته در ملوان کاملا ديده شده، آنها از نظر تاکتيکي و فيزيکي بسيار آماده و سرحال هستند.

 

حسيني در مورد شرايط پرسپوليس نيز گفت:

خوشبختانه پس از اتفاقات اخير با آرامش تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته‌ايم و آماده بازي با ملوان هستيم. اميدوارم در يکي از سخت‌ترين روزهاي خودمان بازي‌اي به نمايش بگذاريم که هواداران ما و حتي ملوان راضي باشند. بالاخره مردم فوتبال زيبا را دوست دارند که هر دو تيم با پتانسيلي که دارند مي‌توانند تا روز چهارشنبه به نمايش بگذارند.

 

وي درباره وضعيت خودش نيز گفت: درباره خودم فعلا حرفي ندارم و انشاءالله بعد حرف‌هايم را مي‌زنم.

 

مدافع پرسپوليس در مورد انتخاب گل‌محمدي نيز تاکيد کرد:

يکي از بهترين تصميم‌هاي مسئولان باشگاه پرسپوليس در فصل جاري اعتماد به مربي ايراني و مخصوصا يحيي گل‌محمدي بود. او مربي بسيار جوان و باانگيزه‌اي است که خودش سال ها براي اين تيم زحمت کشيده. انشاءالله بتواند به پرسپوليس کمک کند تا اين تيم از اين شرايط خارج شود. بايد به او فرصت داد تا کار خودش را با قدرت رو به جلو ببرد و به نتايج دلخواه هم برسد.

 

وي در پايان در مورد فصل دوم ليگ برتر نيز گفت:

بايد دست به دست هم دهيم تا نيم‌فصل اول را جبران کنيم. کار سختي در پيش داريم اما بايد به يکديگر کمک کنيم تا به هدفمان برسيم.

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.