حسن زاده: احمدزاده برو قانون را بخوان بعد جلوی دوربین بیا

رييس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال در گفت‌وگویی ، با اشاره به اتفاقات شب گذشته برنامه 90 اظهار کرد:

ديشب در برنامه 90 درباره کميته انضباطي طوري صحبت شد که باز هم نتيجه‌اش تخريب ناجوانمردانه اين کميته و شخص من بود. با توجه به اينکه من در 16 ارديبهشت 1390 به کميته انضباطي آمدم آيين‌نامه قبلي کميته چه ناقص و چه کامل در فروردين‌ماه تصويب شده بود.

وي افزود: با اين حال در برنامه 90 طوري وانمود شد که اگر اين آيين‌نامه اشکالاتي دارد در زمان شريفي نبوده بلکه در زمان من بوده است. اي کاش آقاي فردوسي‌پور و 90 تاريخ حضور من را در کميته انضباطي به طور دقيق بررسي مي‌کردند. متاسفانه در اين چند وقت برنامه 90 خواسته يا ناخواسته تا جايي که توانسته من را تخريب کرده، هرچند مي‌دانم فردوسي‌پور با سوء نيت اين کارها را نمي‌کند. اما اينکه در اين برنامه به راحتي گفته شود اين اشکالات در زمان حسن‌زاده بوده بي‌انصافي است.

حسن‌زاده درباره اعتراض احمدزاده سرمربي ملوان به حکم صادره از سوي کميته انضباطي گفت: فقط احمدزاده نبوده که اين راي برايش صادر شده است. اگرچه قرار است چنين قانوني اصلاح شود اما تا زماني که وجود دارد ما طبق آن عمل مي‌کنيم. افرادي مثل احمدزاده هم به جاي اينکه جلوي دوربين‌هاي تلويزيوني عدم آگاهي خود را نشان دهند بهتر است قانون را مطالعه کنند.

وي گفت: ما بارها اعلام کرديم که هر کس نقطه نظري راجع به آيين‌نامه انضباطي دارد به ما بگويد اما دريغ از يک نظر. در اين مدت هيچ کس به ما پيشنهادي نداده است.

6 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.