امروز پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸
۱۴:۲۱:۴۴ - جمعه ۲۰ خرداد ۱۳۹۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حاشيه ديدار ملوان – پرسپوليس 2
شيرهاي آب ورزشگاه تختي پس از کار افتادن پمپ آب ورزشگاه تختي قطع شد. مسئولان اعلام کردند پمپ‌هاي آب ورزشگاه تختي سوخته است. *بلندگوي ورزشگاه با شعار قوي سپيد انزلي، هواداران اين تيم را به وجد مي‌‌آورند. ملواني‌ها نيز به شدت در حال تشويق تيم شهرشان هستند. *طرفداراني که موفق به حضور روي سکوها نشده‌اند، […]

شيرهاي آب ورزشگاه تختي پس از کار افتادن پمپ آب ورزشگاه تختي قطع شد. مسئولان اعلام کردند پمپ‌هاي آب ورزشگاه تختي سوخته است.

*بلندگوي ورزشگاه با شعار قوي سپيد انزلي، هواداران اين تيم را به وجد مي‌‌آورند. ملواني‌ها نيز به شدت در حال تشويق تيم شهرشان هستند.

*طرفداراني که موفق به حضور روي سکوها نشده‌اند، سعي مي‌کنند با استقرار بر روي بام‌هاي اطراف، اين بازي را تماشا کنند که برخي از آنها با دخالت‌ نيروي انتظامي از اين کار منصرف شدند، اما سايرين با سماجت مي‌خواهند بازي را از مکان‌هاي خطرناک تماشا کنند.

*ليدرهاي پرسپوليس که قصد داشتند با لباس‌هاي قرمز وارد ورزشگاه شوند با مشکلاتي مواجه شدند که پس از جر و بحث موفق به حضور در جايگاه پرسپوليسي‌ها شدند.

*يکي از هواداران ملوان با شعبده‌بازي ساير طرفداران را به وجد مي‌آورد.

*حضور انبوه مسئولان پشت جايگاه VIP نيز از نکات جالب حاشيه‌اي است. نيروي انتظامي به خاطر ناهماهنگي‌ها هنوز اجازه حضور هيچ فردي را به اين جايگاه نداده‌ است.

*دوربين 90 در ميان تماشاگران به دنبال سوژه مي‌گردد. مجري اين برنامه با استقبال هواداران حاضر در ورزشگاه مواجه شده است.

*هواداران پرسپوليس اگر چه در شلوغي ورزشگاه تختي صدايشان به جايي نمي‌رسد، اما با اين حال سرود قهرماني را قبل از برگزاري بازي سر داده‌اند.

*يکي از نمايندگان فدراسيون به سمت پرسپوليسي‌ها رفته و با گرفتن بلندگو براي آنها سخنراني کرد که همين موضوع خشم انزلي‌چي‌ها را به همراه داشت و موجب شد به سمت وي صندلي پرتاب کنند. در نهايت مسئولان ورزشگاه بلندگو را از دست او گرفتند تا جو ورزشگاه بيش از پيش ملتهب نشود.

*گزارشگران شبکه خبر نيز با استقبال ملواني‌ها مواجه شدند و که در اين ميان ليدرهاي ملوان با رفتن به سمت آنها به لحن شوخي گفتند که خوب شد امروز قرمز نپوشيديد.

*پخش موزيک‌هاي بندري از نکات جالب حاشيه‌‌اي قبل از بازي است.

* يکي از ليدرهاي معروف ملوان با در دست گرفتن بلندگو شروع به خواندن شعارهاي محلي کرد و هواداران ملوان هم به اين شعارها پاسخ دادند. آنها ملوان را قهرمان جام حذفي مي‌دانند.

* مياچ درحالي که هنوز پرسپوليس در ورزشگاه حضور پيدا نکرده زودتر از تيم وارد زمين شد تا بررسي‌هاي لازم را براي اين مسابقه انجام دهد.

* دايي قبل از حضور تيم پرسپوليس در ورزشگاه به مدت 30 دقيقه براي شاگردانش در هتل جلسه توجيهي گذاشته است.

* شمار زيادي از بازيکنان از مدارس فوتبال انزلي در جايگاه ويژه حضور پيدا کرده‌اند.

ديدار تيم‌هاي ملوان و پرسپوليس از دور برگشت فينال جام حذفي از ساعت 17 در ورزشگاه تختي انزلي آغاز مي‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب