حاشيه ديدار ملوان – پرسپوليس 1

تماشاگران ملوان بنر بزرگي را از فرهاد پورغلامي، سرمربي تيم خود در ورزشگاه نصب کردند.
هم‌چنين هواداران بنري از پژمان نوري در ورزشگاه نصب کردند که نوشته شده: “هميشه اميد ملواني “.
پوستري از ستاره‌هاي اسبق ملوان نيز در ورزشگاه وجود دارد. بازيکناني مثل غفور جهاني، مرحوم سيروس قايقران، بهمن صالح‌نيا و… که زير آن نوشته شده: “افتخار انزلي هستيد “.

* حدود هزار تماشاگر پرسپوليسي با پرچم قرمز پشت نيمکت اين تيم حضور دارند. نيروي انتظامي دور تا دور هواداران سرخ‌پوش را گرفته است تا درگيري بين آنها و هواداران ملوان رخ ندهد.

* از ساعت 8:50 صبح بليت فروشي در ورزشگاه آغاز شد و خيلي زود بليت ها خريداري شد.

* هواي انزلي بسيار گرم است و آفتاب سوزاني در ورزشگاه حاکم است.

* بهمن صالح‌نيا، سرپرست باشگاه ملوان از ساعت 13 در ورزشگاه حاضر شده و مسايل را زير نظر دارد.

* ورزشگاه کاملا پر شده و تماشاگران جايي براي نشستن ندارند. تنها محلي که در ورزشگاه خالي مانده VIP است که همين امر باعث شد هواداران به اين قسمت از ورزشگاه هجوم آورند و خود را وارد اين قسمت کنند.

* درب اتاق خبرنگاران بسته است و مشخص نيست چه زماني اين اتاق به روي خبرنگاران باز خواهد شد. هر سازماني مسئوليت اين اتاق را به ارگاني ديگر واگذار مي‌کند.

* بهمن صالح‌نيا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي فارس درباره شرايط ورزشگاه عنوان کرد: به علت استقبال بي سابقه هواداران ملوان کنترل از دست ما خارج شده و چنين شرايطي به دست آمده است. ما چندين ميزباني از تيم‌هاي بزرگ داشته‌ايم و هيچ مشکلي به وجود نيامده است.
وي ادامه داد: اميدوارم تماشاگران بازي خوبي را شاهد باشند و رعايت نکات ميزباني را داشته باشند و هر تيمي که شايسته قهرماني است به اين عنوان دست يابد.
سرپرست تيم فوتبال ملوان افزود: از تمام تماشاگران خواهش مي‌کنم نکات اخلاقي را رعايت کنند تا تمام ميهمانان عزيز بتوانند به راحتي ورزشگاه را ترک کنند.
وي با اشاره به اينکه ورزشگاه انزلي 63 سال قدمت دارد يادآور شد: از تمام مسئولان و دست‌اندرکاران ورزش انتظار مي‌رود تا براي احترام به هواداران انزلي بتوانند ورزشگاه بهتري را در اختيار اين تيم محبوب قرار دهند تا با اين مشکلات روبرو نشويم.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.