امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۱۶:۴۴:۲۲ - چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حاشيه ديدار ملوان و استقلال 1
ديدار تيم هاي ملوان و استقلال از ساعت 15:30 امروز در ورزشگاه تختي انزلي برگزار مي‌شود. به گزارش فارس، در حالي که نزديک به يک ساعت و نيم به آغاز بازي باقي مانده نزديک به 300 هوادار در ورزشگاه حضور پيدا کرده اند. در استاديوم تختي از ساعت 13:30 به روي هواداران دو تيم باز […]

ديدار تيم هاي ملوان و استقلال از ساعت 15:30 امروز در ورزشگاه تختي انزلي برگزار مي‌شود.

به گزارش فارس، در حالي که نزديک به يک ساعت و نيم به آغاز بازي باقي مانده نزديک به 300 هوادار در ورزشگاه حضور پيدا کرده اند. در استاديوم تختي از ساعت 13:30 به روي هواداران دو تيم باز شد.

*از سوي باشگاه ملوان پرچم‌هايي سفيد رنگ در اختيار تماشاگران قرار گرفته تا آنها به اين شکل تيم خود را تشويق کنند. همچنين تعدادي بنر تبليغاتي از سوي اين باشگاه در ورزشگاه نصب شده است.

*با توجه به بارش برف طي هفته‌هاي گذشته در اطراف پيست ورزشگاه تختي برف روبي شده و برف‌ها در گوشه اي از ورزشگاه جمع شده اند.

*از صبح امروز هواي شهر انزلي آفتابي بود اما نزديک به ظهر بارش باران آغاز شده و باران کم کم در حال باريدن است.

*اعضاي تيم استقلال ساعت 14 وارد ورزشگاه شدند.

*مجيد صالح قبل از شروع بازي براي بررسي وضعيت چمن ورزشگاه به داخل زمين آمد که با واکنش طرفداران ملوان رو به رو شد. همچنين حميد بابازاده هم همين کار را انجام داد که طرفداران استقلال نسبت به اين مسئله واکنش نشان دادند.

*مسئولان برگزاري بازي به دليل درگذشت فرخ باسواري خبرنگار با سابقه شهر انزلي که هفته گذشته به دليل سکته از دنيا رفته است بنرهايي را نصب کرده اند. البته قرار است روي صندلي که وي هميشه در جايگاه خبرنگاران مي نشست عکس آن مرحوم را براي اداي احترام نصب کنند.

* اکثر هواداران دو تيم استقلال و ملوان با چتر براي فرار از خيس شدن در ورزشگاه حضور پيدا کرده اند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب