امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
۱۶:۵۰:۲۶ - چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حاشيه ديدار ملوان ـ استقلال 3
ديدار تيم‌هاي فوتبال ملوان بندر انزلي و استقلال در چارچوب هفته بيست و هفتم ليگ برتر عصر امروز از ساعت 15 و 30 دقيقه آغاز مي‌شود. به گزارش فارس، هواداران استقلال سيدمهدي رحمتي را با شعار «عقاب آسيا» تشويق مي‌کردند که هواداران ملوان پس از اين تشويق به طعنه کارلوس کي‌روش را تشويق کردند. همچنين […]

ديدار تيم‌هاي فوتبال ملوان بندر انزلي و استقلال در چارچوب هفته بيست و هفتم ليگ برتر عصر امروز از ساعت 15 و 30 دقيقه آغاز مي‌شود.

به گزارش فارس، هواداران استقلال سيدمهدي رحمتي را با شعار «عقاب آسيا» تشويق مي‌کردند که هواداران ملوان پس از اين تشويق به طعنه کارلوس کي‌روش را تشويق کردند. همچنين هواداران استقلال با شعار «تيم ملي بي‌سيد نمي‌خواهيم، نمي‌خواهيم» از کي‌روش درخواست داشتند تا رحمتي را به تيم ملي دعوت کند.

* عده‌اي اندک از هواداران ملوان مهدي رحمتي را تشويق کردند و او پس از اين کار به سمت آنها رفت.

* ايمان صادقي دروازه‌بان کنوني ملوان و بازيکن سابق استقلال با حميد بابازاده و رحمتي خوش و بش کرد و پس از آن، آنها را به سمت هواداران ملوان برد.

* هواداران ملوان با شعار «مازيار قايقران» زارع را مورد تشويق قرار دادند.

* پژمان نوري و مهرداد اولادي بازيکنان سابق ملوان از سوي عده‌اي از تماشاگران اين تيم تشويق شدند و آنها به سمت هواداران رفتند.البته تعدادي از هواداران ملوان در مقابل جايگاه با کنايه شعارهايي مي دادند که ظاهرا خطابشان به نوري بود. اين تعداد اندک بودند. همچنين محسن يوسفي بازيکن سابق استقلال مورد تشويق طرفداران استقلال قرار گرفت.

* هواداران استقلال با توجه به صد گله شدن برهاني او را مورد تشويق قرار دادند.

* بلندگوي ورزشگاه تذکر داد تا افرادي که با لباس شخصي در کنار زمين حضور دارند، محل را ترک کند تا نظم بيشتري در ورزشگاه وجود داشته باشد.

* مقابل جايگاه طرفداران استقلال بنري نصب شده که عکس مرحوم حجازي در آن حک شده است. زير اين بنر نوشته شده است:« حجازي مردي که فوتبال ايران قدرش را ندانست». اين بنر توسط کانون هواداران استقلال از صومعه سرا به ورزشگاه آورده شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب