حاشيه ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و ملوان

تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و ملوان بندر انزلي در چارچوب هفته‌ اول ليگ برتر از ساعت 22:30 امشب در ورزشگاه آزادي به مصاف يکديگر رفتند که حاشيه‌هاي اين بازي را در زير مي‌خوانيم:

* نيمکت‌ ذخيره بازيکنان و کادر فني مستقر در ورزشگاه آزادي نسبت به فصل قبل تغيير کرده و با يک حفاظ شيشه اي نفرات ذخيره مي توانند بازي را از نزديک تماشا کنند.

* عليرضا حقيقي و ميثاق معمارزاده اولين‌ نفراتي بودند که براي گرم کردن به داخل زمين آمدند. آنها دست در دست هم وارد زمين شدند و قبل از گرم کردن يکديگر را در آغوش گرفتند. هواداران نيز به شدت اين 2 نفر را مورد تشويق قرار دادند.

* حدود 200 هوادار ملوان در ورزشگاه حضور دارند و با پرچم‌هاي سفيد تيم خود را تشويق مي‌کنند.

* بازيکنان پرسپوليس وقتي وارد زمين شدند هواداران برخورد بسيار گرمي با شعارهاي مختلف از علي کريمي داشتند. آنها شعارهايي مبني بر “جادوگر به پرسپوليس خوش‌ آمدي ” سر دادند. کريمي هم مجبور بود هر چند دقيقه يک‌بار تمرين را رها کرده و براي پاسخ دادن به احساسات هواداران به سوي آنها برود.

* غيبت مازيار زارع در بازي امروز در نوع خود جالب بود. اين بازيکن وقتي با لباس‌هاي بازيکنان ذخيره پرسپوليس وارد چمن ورزشگاه آزادي شد ابتدا به شدت از سوي هواداران ملوان مورد تشويق قرار گرفت و سپس دقايقي هواداران پرسپوليس نيز او را تشويق کردند. زارع در بين بازيکنان ملوان و کادر فني اين تيم قرار گرفت و با تک‌تک آنها روبوسي کرد.

* کاورهاي آبي رنگ تيم فوتبال ملوان باعث شد تا هواداران پرسپوليس نسبت به بازيکنان اين تيم اعتراض‌هاي داشته باشند.

* در هنگام گرم کردن بازيکنان به دليل کثيف بودن شيشه‌هاي نيمکت داوران برخي از عوامل ورزشگاه آزادي نسبت به شستشوي آن اقدام کنند.

* حميد استيلي هنگام گرم کردن بازيکنان از داخل تونل عملکرد آنها را زيرنظر داشت.

* تعدادي از بازيکنان ملوان وقتي مهرداد اولادي را ديدند به سمت او رفتند و با وي به خوش‌وبش پرداختند.

* محسن عاشوري هنگام گرم کردن بازيکنان پرسپوليس دقايقي با دست‌ نوشته‌اي که در دست داشت به سمت آنها مي‌رفت و با بازيکنان به گفت‌وگو مي‌پرداخت.

* پرچمي در دست هواداران پرسپوليس است که بر روي آن نوشته شده “پرسپوليس قهرماني پيوندتان مبارک “.

* عکاسان فراواني قبل از شروع بازي در ورزشگاه آزادي حضور دارند و سوژه اصلي آنها علي کريمي و شيث رضايي است.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.