حاشيه ديدار تيم‌هاي شاهين و ملوان

ديدار تيم‌هاي شاهين بوشهر و ملوان بندرانزلي از ساعت 22 در ورزشگاه شهيد بهشتي و در حضور حدود 8 هزار نفر برگزار شد و با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

* پيش از آغاز بازي با توجه به درگذشت پدر ايمان حيدري، بازيکن شاهين بوشهر بازيکنان و مسئولان هر دو تيم يک دقيقه سکوت کردند.

* از ابتداي بازي يکي از تماشاگران با ليزري که در دست داشت براي بازيکنان مزاحمت ايجاد مي‌کرد که پس از يک دقيقه اين موضوع با وساطت مسئولان و تماشاگران خاتمه يافت.

* بابک صفري، دروازه‌بان تيم جوانان شاهين که قرار است به تيم اميدهاي اين تيم برود، به عنوان دروازه‌بان دوم روي نيمکت شاهين نشسته است. دروازه‌بان اصلي شاهين در اين مسابقه و در غيبت طالب‌لو، علي صادقيان بود.

* در بين دو نيمه از چند تن از جانبازان هشت سال دفاع مقدس تجليل شد.

* پس از پايان نيمه اول، اسکوربورد ورزشگاه بازي تيم‌‌هاي پرسپوليس و مس سرچشمه را پخش کرد که تماشاگران حاضر در ورزشگاه با ديدن نتيحه آن مسابقه به تشويق علي دايي مشغول شدند و شعارهايي را عليه استيلي سر دادند.

* در غياب طالب‌لو بازوبند کاپيتاني بر دستان مهدي نوري بسته شده بود و پس از تعويض وي شکوري به عنوان کاپيتان شاهيني‌ها انتخاب شد.

* محسن مسلمان پس از اصابت توپ به صورتش به زمين افتاد و از هوش رفت و پس از چند دقيقه بلند شد و وي را به داخل آمبولانس منتقل کردند.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.