حاشيه ديدار استقلال و ملوان

پيش از آغاز ديدار تيم هاي استقلال تهران و ملوان انزلي، 25 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه آزادي به همراه بازيکنان دو تيم با يک دقيقه سکوت به جانباختگان زلزله آذربايجان شرقي اداي احترام کردند.

ديدار تيم هاي استقلال و ملوان در هفته پنجم ليگ برتر باشگاه هاي کشور از ساعت 21:30 در ورزشگاه آزادي تهران آغاز شد.

در آغاز اين ديدار اميرقلعه نويي و ديگر مربيان استقلال به سمت نيمکت ملوان انزلي رفته و به کادر فني ميهمان خوش آمد گفتند.

هواداران استقلال از شکست پرسپوليس برابر داماش گيلان به شادي پرداخته و براي دقايقي طولاني امير قلعه نويي را تشويق کردند.

پيش از آغاز اين ديدار، ”پژمان منتظري” مدافع ملي پوش استقلال بازيکنان اين تيم را جمع کرد و براي لحظاتي با آنان به صحبت پرداخت و به حساسيت هاي ديدار با ملوان اشاره کرد.

بازيکنان استقلال و ملوان با بازوبند و ربان هاي سياه رنگ به ميدان آمده اند. برروي پيراهن ملواني ها با رنگ مشکي نام آذربايجان نقش بسته است.

حدود 200 هوادار پرشور ملوان نيز خود را از انزلي به ورزشگاه آزادي رسانده و در جايگاه پرسپوليسي ها مستقر شده اند.

هواداران استقلال با سردادن شعارهايي براي پرسپوليس ها شروع به کري خواني کرده و ديدار شهرآورد تهران که روز جمعه برگزار مي شود را يادآوري کردند.

زماني که بازيکنان دو تيم وارد ميدان شدند، مازيار زارع”، ”پژمان نوري” و ”حسين بادامکي” بازيکنان ملوان که سابقه حضور در پرسپوليس را دارند با اعتراض هواداران استقلال روبرو شدند.

در ثانيه 15 اين ديدار، ”جلال رافخايي” مهاجم ملوان انزلي در محوطه جريمه و در صحنه اي مشکوک به پنالتي متوقف شد که داور اعتقادي به پنالتي نداشت. اين تصميم داور مورد اعتراض کادر فني ملوان قرار گرفت.”خسرو حيدري” مدافع ملي پوش استقلال در دقيقه هفتم اين ديدار آسيب ديد و جاي خود را به ”علي حمودي” داد تا فهرست بازيکنان مصدوم استقلال بيشتر از قبل شود.

 

5 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.