امروز شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
21:13:35 - دوشنبه 25 ژانویه 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حاجتی:برای آبروی خودمان وجهانپورجان می دهیم
دی اسپورت:مصطفی حاجتی هافبک باتجربه داماش گیلان وضعیت داماش را اسفناک توصیف کرد به گزارش خبرگزاری “دی اسپورت” حاجتی در مورد شکست داماش برابر مس کرمان به روزنامه خزر گفت:“به عقیده من اگرچه تیم مس کرمان بسیار سازماندهی شده بود و بازی منظمی ارائه کرد، اما ما در چند موقعیت می توانستیم به گل برسیم. […]

دی اسپورت:مصطفی حاجتی هافبک باتجربه داماش گیلان وضعیت داماش را اسفناک توصیف کرد


به گزارش خبرگزاری “دی اسپورت” حاجتی در مورد شکست داماش برابر مس کرمان به روزنامه خزر گفت:“به عقیده من اگرچه تیم مس کرمان بسیار سازماندهی شده بود و بازی منظمی ارائه کرد، اما ما در چند موقعیت می توانستیم به گل برسیم. ولی متاسفانه عملکرد خوب دروازه بان حریف مانع از گل زدن داماش شد.”
چپ پای باتجربه فوتبال رشت در ادامه صحبت هایش افزود: “دو بازی سخت با تیم های شهرداری اردبیل و گیتی پسند اصفهان داریم و تلاش خواهیم کرد که از این دو مسابقه امتیازات لازم را بگیریم.”
حاجتی در پایان گفت: “من و سایر بچه ها به خاطر حفظ آبروی خودمان و آقای جهان پور حتی جان می دهیم تا داماش در لیگ یک حفظ شود. ولی اگر شرایط ما را بدانید که بسیار اسفناک است و برای کسانی که می توانند حداقل کمک ها را به ما انجام بدهند و کوتاهی می کنند، متاسفم. انگار داماش تیم شهر و استان آن ها نیست.”

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ديدگاه بسته است.


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب