جواب به ناراحت کنندگان حسین هدایتی

حسين آيت‌الله زاده در گفت و گویی  در مورد شايعه جدايي حسين هدايتي از گهر دورود اظهار داشت:
 متاسفانه برخي از رسانه‌ها عليه ايشان جو سازي کردند و مدام مي‌گويند هدايتي اين پول‌ها را از کجا آورده است. اگر او مي‌رفت و باشگاه بيليارد مي‌زد و درآمد زايي داشت کسي به او ايرادي نمي‌گرفت اما اکنون که آمده است که براي فوتبال و جوانان هزينه مي‌کند از او ايراد مي‌گيرند.  اين برخوردها باعث دلسردي حسين هدايتي شد و او به من اعلام کرده است که مي‌خواهد از فوتبال و ورزش جدا شود و ديگر نمي‌خواهد در ورزش حضور داشته باشد. اين اتفاق باعث شده سرنوشت 3 تيم فوتبال يعني استيل آذين تهران، گهر دورود و ملوان انزلي در پرده‌اي از ابهام قرار بگيرد. با اين شرايط شايد من هم از گهر بروم.مدير عامل باشگاه گهر تصريح کرد:
 در حالي که در آستانه ديدار حساس با استقلال هستيم انتشار اين خبر به تيم و بازيکنان از لحاظ روحي لطمه مي‌زند با اين حال در تلاشيم نهادي مثل ايثارگران تهران متولي تيم گهر شود و در اين باره در حال رايزني با نماينده قوه قضائيه هستيم.
 
 
Malavan.ir  :
 
مدیر عامل محترم گهر ، عزیز من شما از ایشان حمایت کنید ایشان هنوز در بین شما حضور دارد ولی شما دنبال اسپانسر هستید ما عادت داریم موقعیت هایی که برایمان پیش میاید را زود از دست بدهیم و بعد حسرت نبودشان را با تمام جان احساس کنیم ، حاج حسین هدایتی از شما بدون هیچ چشم داشتی حمایت کرد و شما یک پشتیبانی از وی نکردید پس کو حمایت شما ؟؟؟
روزنامه ها می نویسند و هی می نویسند در آخر مطلب کم می آورند و دیگر از ورزش خارج می شوند ، شما باید از ایشان حمایت کنید ایشان که نمی توانند همه جا حضور داشته باشند و حق خود را بگیرند ، اینجا فرق شما با صادق درودگر ، کاملا احساس می شود ، اینجاست که فرق دوست با آشنا مشخص می شود .
وقتی عادل فردوسی پور در رسانه ملی آنگونه حرف می زند که ، بله آقای هدایتی مقروض است و باید پول فلانی وفلانی را بدهد همین می شود که هرکسی به شخصیت فردی مانند حسین هدایتی حمله کند ، مگر تیم های تهرونی شما پول بازیکنان فصل خود را داده اند ؟ هستند چند بازیکنی در ملوان که هنوز پول خود را از تیم های تهرونی شما هنوز نگرفته اند آیا یک بار گفته شد ؟
ما هم در روزنامه کار کردیم و می کنیم ولی قسمتی در واحد روزنامه مان به نام توطئه نداریم .
حاج حسین یک بار گفت : پول می خواهید بگویید بدهم .
این کار ها معنا ندارد اگر همکار من پول می خواهی بگو ! ما انزلیچی ها آنقدر تیم خود دوست داریم که برای ما از نان شب واجب تر است کاری نکنید تیتراژ روزنامه تان کم شود و در استان گیلان و افرادی که دل شان با ملوان است روزنامه تان به فروش نرود و در آینده برای مصارف دیگر استفاده شود ،  شاید از این کار ها دست بکشید و پهلوانانه و ورزشی بنویسید .
3 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.