جنگ روانی رویانیان علیه ملوان و هدایتی

انتقاد مديرعامل پرسپوليس از هدايتي

مدير عامل تيم فوتبال پرسپوليس با انتقاد از عملکرد حسين هدايتي گفت: لازم نيست آقايان دلشان براي ما بسوزد.

پس از پايان بازي دوستانه پرسپوليس مقابل شهرداري باغستان که با برتري 5 بر صفر سرخ‌پوشان به پايان رسيد، محمد رويانيان در مورد اينکه او به علي کريمي به خاطر کانديد شدن براي انتخاب بهترين بازيکن آسيا قرار است هديه بدهد، گفت: ما خودمان جايزه مي‌دهيم و لازم نيست کسي جايزه بدهد. يکسري مي‌خواهند خودشان را به پرسپوليس بچسبانند اما آقايان! به شما هيچ ربطي ندارد که مي‌خواهيد جايزه بدهيد.

وي افزود: از اين موضوع خيلي ناراحت شدم. حرف بي‌حساب و کتابي بوده به همين خاطر به علي کريمي هم تذکر دادم و او گفته جايزه را نگيرد. اين حرکات براي ما قابل قبول نيست.

رويانيان که تاکيد کرد: دوست ندارم بيش از اين در مورد اين مسئله صحبت کنم. ما خودمان بهتر مي‌دانيم چه بايد بکنيم و لازم نيست آقايان دلشان براي ما بسوزد.

——————————————————————————————————————

در جواب آقای رویانیان :

کريمي: کار هدايتي يک دنيا ارزش داشت

بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس ضمن تقدير از حسين هدايتي قصد دارد هديه او را به مدير برنامه‌هاي سابقش بدهد.

علي کريمي در مورد هديه حسين هدايتي به وي براي قرار گرفتن در ليست کانديد هاي نهايي انتخاب بهترين بازيکن آسيا گفت: از حسين هدايتي بابت هديه اي که به من داده است تشکر مي کنم. از نگاه قشنگ و لطف هدايتي کمال تشکر را دارم اما مي خواهم اين هديه را به مدير برنامه هاي سابقم ابوالفضل جلالي تقديم کنم.

وي افزود: باز هم جا دارد از هدايتي تشکر کنم. اين کار او براي من يک دنيا ارزش داشت اما من تصميم گرفتم اين هديه را به مديربرنامه هاي سابقم تقديم کنم.

———————————————————————

نظر مدیر سایت www.malavan.ir :

حاج حسین به عنوان یک ایرانی از یکی از محبوب ترین فوتبالیست های مورد علاقه خودش و ما ایرانی ها تشکر کرده و علاقه خودش را به ایشان نشان داده ، از ته قلب این هدیه را داده و با تمام وجود علی کریمی هم قبول کرده و  هم خوششان آمده و راضی هستند ، آقای رویانیان این یک مثل عادی است چرا جبهه میگیرید ؟
بنده به عنوان یک ملوانی و یک انزلیچی خیلی هم خوشحالم که این کار زیبا را آقای هدایتی انجام دادند ، آقای رویانیان شما هم باید ممنون باشید .

آقای هدایتی با تشکر از ابراز احساسات ورزش دوستانه شما و با تشکر حس انسان دوستانه شما ،

آقای هدایتی آیا مطمئن بودید که علی کریمی گرفتاری و یا مشکلش با این ماشین حل میشد؟

آقای هدایتی شما در ازای  این هدیه میتونید دل بیش از 50 نفر و یا 20 خانوار بی بضاعت را شاد کنید و از ته دل برایت دعا کنند واقعا خانواده هایی در همین انزلی و دیگر شهر ها داریم که محتاج نان شب هستند که امیدوارم نگرش شما نسبت به پرسپولیسی ها واقع بینانه تر بشود .

آقای هدایتی در مثل مناقشه نیست و  از قديم ميگویند براي كسي بمير كه برایت  تب کند،

در هر صورت ما انزلیچی ها دوستت داریم

——————————————————————————————————————

پاسخ هدايتي به مديرعامل پرسپوليس

مالک باشگاه استيل‌آذين گفت: آقاياني که از کار خوب من ناراحت شدند بدانند به احترام ايام محرم فعلاً جواب‌شان را نمي‌دهم چون وقتش نيست.

حسين هدايتي در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس پس از اظهارات رويانيان در تمرين امروز اظهار داشت: با توجه به ايام محرم و اين روزها که متعلق به آقا اباعبدالله الحسين است جوابي به اين آقاي محترم نمي‌دهم چون همه پرسپوليسي‌ها و فوتبال دوستان بايد به فکر عزاي حسيني باشند نه اينگونه صحبت‌ها. من هم هميشه علاقه به آرامش داشته‌ام نه تنش در فوتبال.


وي خطاب به مديرعامل پرسپوليس افزود: آقاي محترم! هرکسي که حرف‌هاي شما را بخواند مي‌فهمد که منظور شما کيست. ان‌شاءالله به موقع درباره برخي اظهارات مطرح شده صحبت خواهم کرد تا همه متوجه بشنوند من اگر کاري کردم به خاطر کشورم بوده چون هميشه خدمت به ورزش و مردم را دوست دارم.

7 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.