جلسه ی رسیدگی به مشكلات باشگاه ورزشی ملوان بندرانزلی

‘مهدی سعادتی’ روز پنجشنبه در این جلسه گفت : برنامه ریزی برای جوانان و ورزش آن ها باید با حساسیت های ویژه از سوی مسوولان پیگیری شود .

وی افزود : باید در خصوص تیم فوتبال ملوان یك كار زیربنایی انجام شود تا این تیم بتواند هرچه بیشتر در كیفی سازی و كادرسازی برای تیم های ورزشی پایه تا بزرگسال اقدام نماید .

استاندار گیلان در خصوص رفع مشكلات تیم ملوان بندرانزلی در جلسات ورزشی استان اظهار كرد : اداره كل ورزش و جوانان با كمك وزارت ورزش به صورت دایمی مسایل ورزش تیم ملوان را پیگیری كرده و در خصوص نگهداری ، مراقبت و تأمین مجموعه ی ورزشی استان به ویژه ورزشگاه تختی بندرانزلی برای دوره جدید لیگ تمهیدات لازم را بیاندیشد .

سعادتی همچنین بر لزوم مكاتبه با دبیر شورای عالی مناطق آزاد كشور در خصوص باقی مانده ی اعتبارات و تسویه حساب مالی سال 89 برای تیم ملوان تأكید و خاطرنشان كرد : معاونت برنامه ریزی استانداری باید هرچه سریعتر در این مورد مكاتبه كرده و راه های كمك مالی به این تیم را بررسی نماید .

فرمانده ی ناوگان شمال و منطقه ی چهارم دریایی نیز در این جلسه گفت : با دو شركت خصوصی برای واگذاری 51 درصد سهم باشگاه ملوان مذاكره شده و این مذاكرات تاكنون مثبت بوده و نتیجه ی نهایی بیستم خردادماه اعلام می شود .

در ادامه ی این جلسه ؛ پیگیری مذاكرات در تهران برای رفع مشكلات تیم ملوان ، جذب بازیكنان سرباز ، مراقبت و نگهداری زمین ورزشگاه تختی انزلی ، استانداردسازی ورزشگاه انزلی و رفع مسایل مالی این تیم مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد .

جلسه ی رسیدگی به مشكلات باشگاه ملوان به ریاست استاندار گیلان و با حضور فرمانده ی ناوگان شمال ، فرماندار انزلی ، معاونین برنامه ریزی و سیاسی – امنیتی استانداری ، مدیرعامل باشگاه ملوان و رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان برگزار شد .

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.