جلسه درودگر با دنیامالی و فرماندهی نیروی دریایی (+عکس)

عصر امروز جلسه ای با حضور امیر دریادار سیاری فرماندهی محترم نیروی دریایی ، محمد صادق درودگر مدیر عامل باشگاه ملوان و احمد دنیا مالی رئیس پیشین هیات مدیره باشگاه ملوان و رییس اسبق  فدراسیون قایقرانی ایران در دفتر فرماندهی کل برگزار گردید .

به گزارش Malavan.ir  ، مدیر عامل باشگاه ملوان بندرانزلی طی گزارشی عملکرد سال پیشین و برنامه های سال آتی خود را اعلام نمود و ضمنا از حمایت ها و مساعدت بانک حکمت ایرانیان نیز قدردانی نمود . همچنین امیر دریادار سیاری در این جلسه  ضمن تعریفی از تاریخچه ملوان خاطراتی از زحمات همه کسانی که برای موفقیت ملوان تلاش نمودند به ویژه از تلاشهای آقای دنیا مالی و برنامه ها و عواملی که موفقیت ملوان را در گذشته موجب میگشت مواردی را بازگو نمودند . در ادامه جلسه صادق درودگر، خواهان نزدیکی بیشتر فرمانده محترم نیروی دریایی امیر دریادار سیاری به باشگاه ملوان و حضور در مسابقات و تمرینات تیم به دلیل ایجاد انگیزه و روحیه بهتر برای توسعه باشگاه  گردید ، که فرمانده محترم فرمودند در صورتی که وقت و شرایط ایجاب کند مبادرت به این امر خواهند نمود لیکن اظهار نمودند نتایج ملوان را در سال گذشته به دقت رصد می نمودند .

 در پایان جلسه مدیر عامل باشگاه خواهان حمایت بیشتر امیر فرماندهی از برنامه های خود کفایی و توسعه اقتصادی باشگاه شدند که با موافقت ایشان مواجه گردید ، آقای دنیا مالی نیز اعلام نمودند که در سال جاری به هر شکل ممکن از باشگاه ملوان حمایت های مادی و معنوی را قطع ننموده و همراهی و حضور بیشتری در این سال در کنار باشگاه خواهند داشت.

7 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.