جلال رافخایی: در هیچ قانونی نوشته نشده که سرمربی ملوان حتما باید انزلی‌چی باشد

رافخايي معتقد است كه پنالتي زدن خيلي سخت است و بسياري از بازيكنان بزرگ دنيا پنالتي از دست مي دهند. رافخايي در گفت و گو به سوالات پاسخ مي دهد.

خيلي ها مي گويند آقاي گل شدن تو با زدن 9 پنالتي چندان سخت نبود.نظر خودت چيست؟

من نبايد در اين مورد صحبت كنم يا نظر ديگران را تغيير دهم. آن‌هايي كه فوتبال را مي فهمند، به خوبي مي دانند كه پنالتي زدن مثل آب خوردن آسان نيست و شما ديديد كه استقلال با پنالتي از جام حذفي كنار رفت، با يك پنالتي كه گل نشد به قهرماني رسيد و پرسپوليس هم با پنالتي قهرماني را از دست داد. من هم خدا را شكر مي كنم كه به موفقيت رسيدم و حالا قرار نيست با بعضي ها كه كم لطفي مي كنند جنگ و دعوا كنم.

ولي قبول داري كار سيدصالحي ارزش داشت و گل هايي كه او زد از نقطه پنالتي نبود؟

هر بازيكني براي تيمش زحمت مي كشد و هدف همه ما خوشحال كردن هواداران فوتبال است. من هم به سيدصالحي بابت گلزني هايش تبريك مي گويم و هميشه هم گفتم اميدوارم بازيكني آقاي گل شود كه حقش است به اين عنوان برسد.به هر حال پنالتي هم جزيي از فوتبال است.

راستي هنوز كفش طلا نگرفتي؟

در مورد كفش طلا هنوز مسئولان فدراسيون و سازمان ليگ چيزي به من نگفته اند.خدا را شكر كه امسال فوتبال ما كمي به روز شد و جشن هاي قهرماني كه گرفتند خوب بود.معمولا در همه جاي دنيا از آقاي گل ها هم تقدير مي شود و اين موضوع هم وظيفه فدراسيون است هر چند كه من توقع زيادي ندارم.

در ملوان مي ماني؟

بايد با باشگاه حرف بزنم تا ببينم ملوان چه اهدافي دارد.فعلا كه معلوم نيست كادر فني و مديريات ملوان چه كساني هستند.

آيا قرار است هدايتي و درودگر بمانند؟

من اطلاع دقيقي در اين مورد ندارم.

احمدزاده گفته كه سرمربي ملوان حتما بايد انزلي‌چي باشد.نظر تو چيست؟

ايشان نظر خودش را گفته ولي در هيجچ قانوني نوشته نشده كه سرمربي ملوان حتما بايد انزلي چي باشد.در فوتبال حرفه اي اين حرف ها معنا ندارد و اين درست نيست كه بگوييم سرمربي ملوان حتما بايد انزلي چي باشد.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.