ثبت‌نام در كتاب ركوردهاي گينس

با بازگشت دوباره ی احمدزاده به ملوان در سال 91 و حضور او كنار درودگر و هدايتي خيلي‌ ها بر اين عقيده بودند كه اين مديران مي‌ توانند احمدزاده را مديريت كنند . تا همين چند روز پيش هم خيلي‌ ها در انزلي بر اين عقيده بودند كه اولين سال‌ مربيگري احمدزاده بدون اختلاف با مديرعامل در پيش است اما اين اتفاق هم رخ نداد .
نام محمد احمدزاده را بايد در كتاب ركورد هاي گينس ثبت كرد ، نه به دليل نتايج قابل توجه و عملكرد فوق‌ العاده‌ اش روي نيمكت ملوان بلكه به دليل اختلاف با تمام مديراني كه ممي انزلي‌چي‌ ها را به عنوان سرمربي تيم شان انتخاب كردند . احمدزاده در اولين روز هاي مربيگري‌ اش ، همان روز هايي كه او به عنوان پديده ی مربيگري ملوان لقب گرفت ، با ناخدا سازمند به مشكل خورد . اين مشكلات به حدي رسيد كه احمدزاده ، مديرعامل را به باد انتقاد گرفت ! احمدزاده تاكيد داشت كه چند تن از مديران اجرايي باشگاه بايد اخراج شوند اما سازمند جلوي او ايستاد تا در نهايت سرمربي قهر كند و از ملوان برود . همين قهر باعث شد احمدزاده به شيراز كوچ كند و سرمربي برق شود . او در برق هم با مديرعامل وقت ، خليل صالحي به مشكل خورد . احمدزاده سه بار از برق قهر كرد تا صالحي در برنامه ی 90 حاضر شود و در جواب سوال فردوسي‌پور كه پرسيده بود از احمدزاده چه خبر ؟ بگويد اگر او را پيدا كرديد ما را هم خبر كنيد !
داستان احمدزاده با برق كه به بن‌ بست رسيد او به ملوان بازگشت . اين بار خبري از ناخدا سازمند نبود . بلكه سعدا… پورطهماسبي ، مديريت ملوان را برعهده داشت . احمدزاده با پورطهماسبي هم نساخت . اختلاف اين دو به جايي رسيد كه احمدزاده در مصاحبه‌ هايش از پورطهماسبي به عنوان يك دفتردار ياد كرد و نه مديرعامل !
همين اختلافات در كنار نتايج ضعيفي كه احمدزاده طي ساليان سال با ملوان كسب كرد باعث شد تا او از اين تيم كنار برود و چند سالي را خانه‌ نشين شود . احمدزاده دوباره به ملوان برگشت اما اين بار هم با مديران منطقه آزاد به مشكل خورد . او يك سال تمام عليه اردشير پورنعمت كه مردي با شخصيت بود و مدرس فيفا ، مصاحبه كرد و در آخر هم به هيات مديره ی منطقه آزاد حمله كرد تا از نيمكت‌ ملوان كنار برود .
دوباره به شيراز كوچ كرد تا سرمربي فجر شود . او تيم يازدهم جدول را تحويل گرفت و در پايان اين تيم را به ليگ يك فرستاد . بعد از سقوط ، احمدزاده با جعفري به مشكل خورد تا از فجر به پيكان برود . در پيكان نتايج ضعيف احمدزاده باعث شد او در ميانه‌ هاي نيم فصل اول با مديريت وقت به مشكل بخورد و اخراج شود ! تا اين جاي كار ، احمدزاده با تمام مديران باشگاه‌ هايي كه مربيگري كرده به مشكل خورده و از اين حيث شايد صدرنشين مربيان باشگاهي در جهان فوتبال باشد . با بازگشت دوباره ی احمدزاده به ملوان در سال 91 و حضور او كنار درودگر و هدايتي خيلي‌ ها بر اين عقيده بودند كه اين مديران مي‌ توانند احمدزاده را مديريت كنند . تا همين چند روز پيش هم خيلي‌ ها در انزلي بر اين عقيده بودند كه اولين سال‌ مربيگري احمدزاده بدون اختلاف با مديرعامل در پيش است اما اين اتفاق هم رخ نداد . احمدزاده بعد از كسب تنها يك برد در 16 بازي همه ی تقصيرات را گردن‌ آويز مديريت و مشكلات مالي كرد تا با درودگر هم اختلاف‌ هايي پيدا كند ، اختلاف‌ هايي به مراتب عميق‌ تر از اختلاف با مديران قبلي . حالا شايد ركورد دار دعوا با مديران در بين تمام مربيان جهان از ملوان اخراج شود ، اخراجي‌ كه با توجه به شكست‌ هاي پياپي ملوان در بازي‌ هاي اخير مي‌ توانست زود تر اتفاق بيفتد اما باز هم رخ نداد تا در نهايت صحبت‌ هاي احمدزاده عليه مديريت دليل موجهي باشد براي خروج او از نيمكت ملوان ؛ دليل موجهي براي خروج ركورد دار اختلاف با مديريت در جهان فوتبال !

8 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.