امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
17:44:59 - چهارشنبه 1 مه 2013
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ثبت‌نام در كتاب ركوردهاي گينس
با بازگشت دوباره ی احمدزاده به ملوان در سال 91 و حضور او كنار درودگر و هدايتي خيلي‌ ها بر اين عقيده بودند كه اين مديران مي‌ توانند احمدزاده را مديريت كنند . تا همين چند روز پيش هم خيلي‌ ها در انزلي بر اين عقيده بودند كه اولين سال‌ مربيگري احمدزاده بدون اختلاف با […]

با بازگشت دوباره ی احمدزاده به ملوان در سال 91 و حضور او كنار درودگر و هدايتي خيلي‌ ها بر اين عقيده بودند كه اين مديران مي‌ توانند احمدزاده را مديريت كنند . تا همين چند روز پيش هم خيلي‌ ها در انزلي بر اين عقيده بودند كه اولين سال‌ مربيگري احمدزاده بدون اختلاف با مديرعامل در پيش است اما اين اتفاق هم رخ نداد .
نام محمد احمدزاده را بايد در كتاب ركورد هاي گينس ثبت كرد ، نه به دليل نتايج قابل توجه و عملكرد فوق‌ العاده‌ اش روي نيمكت ملوان بلكه به دليل اختلاف با تمام مديراني كه ممي انزلي‌چي‌ ها را به عنوان سرمربي تيم شان انتخاب كردند . احمدزاده در اولين روز هاي مربيگري‌ اش ، همان روز هايي كه او به عنوان پديده ی مربيگري ملوان لقب گرفت ، با ناخدا سازمند به مشكل خورد . اين مشكلات به حدي رسيد كه احمدزاده ، مديرعامل را به باد انتقاد گرفت ! احمدزاده تاكيد داشت كه چند تن از مديران اجرايي باشگاه بايد اخراج شوند اما سازمند جلوي او ايستاد تا در نهايت سرمربي قهر كند و از ملوان برود . همين قهر باعث شد احمدزاده به شيراز كوچ كند و سرمربي برق شود . او در برق هم با مديرعامل وقت ، خليل صالحي به مشكل خورد . احمدزاده سه بار از برق قهر كرد تا صالحي در برنامه ی 90 حاضر شود و در جواب سوال فردوسي‌پور كه پرسيده بود از احمدزاده چه خبر ؟ بگويد اگر او را پيدا كرديد ما را هم خبر كنيد !
داستان احمدزاده با برق كه به بن‌ بست رسيد او به ملوان بازگشت . اين بار خبري از ناخدا سازمند نبود . بلكه سعدا… پورطهماسبي ، مديريت ملوان را برعهده داشت . احمدزاده با پورطهماسبي هم نساخت . اختلاف اين دو به جايي رسيد كه احمدزاده در مصاحبه‌ هايش از پورطهماسبي به عنوان يك دفتردار ياد كرد و نه مديرعامل !
همين اختلافات در كنار نتايج ضعيفي كه احمدزاده طي ساليان سال با ملوان كسب كرد باعث شد تا او از اين تيم كنار برود و چند سالي را خانه‌ نشين شود . احمدزاده دوباره به ملوان برگشت اما اين بار هم با مديران منطقه آزاد به مشكل خورد . او يك سال تمام عليه اردشير پورنعمت كه مردي با شخصيت بود و مدرس فيفا ، مصاحبه كرد و در آخر هم به هيات مديره ی منطقه آزاد حمله كرد تا از نيمكت‌ ملوان كنار برود .
دوباره به شيراز كوچ كرد تا سرمربي فجر شود . او تيم يازدهم جدول را تحويل گرفت و در پايان اين تيم را به ليگ يك فرستاد . بعد از سقوط ، احمدزاده با جعفري به مشكل خورد تا از فجر به پيكان برود . در پيكان نتايج ضعيف احمدزاده باعث شد او در ميانه‌ هاي نيم فصل اول با مديريت وقت به مشكل بخورد و اخراج شود ! تا اين جاي كار ، احمدزاده با تمام مديران باشگاه‌ هايي كه مربيگري كرده به مشكل خورده و از اين حيث شايد صدرنشين مربيان باشگاهي در جهان فوتبال باشد . با بازگشت دوباره ی احمدزاده به ملوان در سال 91 و حضور او كنار درودگر و هدايتي خيلي‌ ها بر اين عقيده بودند كه اين مديران مي‌ توانند احمدزاده را مديريت كنند . تا همين چند روز پيش هم خيلي‌ ها در انزلي بر اين عقيده بودند كه اولين سال‌ مربيگري احمدزاده بدون اختلاف با مديرعامل در پيش است اما اين اتفاق هم رخ نداد . احمدزاده بعد از كسب تنها يك برد در 16 بازي همه ی تقصيرات را گردن‌ آويز مديريت و مشكلات مالي كرد تا با درودگر هم اختلاف‌ هايي پيدا كند ، اختلاف‌ هايي به مراتب عميق‌ تر از اختلاف با مديران قبلي . حالا شايد ركورد دار دعوا با مديران در بين تمام مربيان جهان از ملوان اخراج شود ، اخراجي‌ كه با توجه به شكست‌ هاي پياپي ملوان در بازي‌ هاي اخير مي‌ توانست زود تر اتفاق بيفتد اما باز هم رخ نداد تا در نهايت صحبت‌ هاي احمدزاده عليه مديريت دليل موجهي باشد براي خروج او از نيمكت ملوان ؛ دليل موجهي براي خروج ركورد دار اختلاف با مديريت در جهان فوتبال !

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. محمد مهدی صادق پور   می 1, 2013  

  دوست عزیزشما دیگه چرا ؟
  حتما یک مربی باید بله قربان گو باشه تا شما از اون حمایت کنید …. مشکل ملوان مثل همیشه بی پولی تیم هستش ؟
  چیزی که با اومدن هدایتی هم حل نشد ؟ هیچکس بیشتر از ممی به فکر حق بازیکنان نبود چیزی در مربیان دیگر عکس اون هم دیده میشد؟ خیلی از قهرهای ممی به خاطر بی پولی شدید تیم بود , الان هم همون آش همون کاسه …
  اینو بدونید که هرچه سعی کنید نمیتونید از محبوبیت ممی کم کنید
  اون حرفشو میزنه چون مثل خیلی های که از مردی دم میزنن به فکر منفعت خودش نیست

 2. ممی   می 1, 2013  

  احمدزاده تخصص بالایی در ****** به تیم ها داره

 3. جواد   می 1, 2013  

  محمد مهدی راست میگه من کاملا باهاش موافقم

 4. علی رضا   می 1, 2013  

  ممی احمدزاده از وقتی اومد دهن تیم سرویس شد کلا حاشیه ست . خب این ایراندوست **** نمیگه که همه تیم ها اینطوری پول گرفتند

 5. حسام   می 1, 2013  

  آقا اگه هدایتی می خواد بمونه یک مربی خوب با بازیکنان آماده بگیره یکم ما حال کنیم هم خودش این چیه آخا همش دعوا

 6. حسام   می 1, 2013  

  آقا دیدگاه من کو چرا پاک کردی ؟

 7. saeed   می 2, 2013  

  خاک بر سر مربی که یه نیم فصل نتونست بیشتر از یه برد کسب کنه

 8. سعید   می 8, 2013  

  1- آقای محمد مهدی بهتر نبود ممی در داخل مستطیل سبز حرفش رو می زد. ای کاش در دورانی که از فوتبال دور بود و تیمی نداشت کمی علم فوتبالی خودشان را افزایش می دادند( کمتر سراغ ماهیگیری می رفتند)
  2- بله ممی به عنوان مهاجم برای ملوان بسیار زحمت کشید و این محبوبیتی که شما می فرمایید به واسطه همین مسئله می باشد. اما آیا در هیچ برهه از زمان و در سمت مربیگری افتخاری برای ملوان کسب کرد. همواره ملوان کمتر از آن چیزی که انتظار داشتیم نتیجه گرفت.
  3- ظاهرا ایشون درصد بیشتری از قرار دادشان را( نسبت به بازیکنان) دریافت کردند پس نمی توان گفت که به منافع خودشان فکر نمی کنند. ضمن اینکه باید فراموش نکنیم که مشکلات گاهی افراد را تغییر می دهد.


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب