تکليف خارجيهاي ملوان بزودي مشخص مي‌شود

درودگر:

تکليف خارجيهاي ملوان بزودي مشخص مي‌شود

سرپرست باشگاه ملوان گفت که دروازه‌بان ليتواني و دو مهاجم صربستاني و برزيلي به ملوان اضافه شده‌اند، اما تکليف آنها شنبه و سه‌شنبه مشخص مي‌شود.

صادق درودگر درباره برنامه‌هاي باشگاه ملوان، اظهار کرد: کارهايمان را انجام مي‌دهيم و براي موفقيت ملوان تلاش مي‌کنيم. در حال حاضر کمي کارهاي نيمه تمام روي زمين مانده است که بايد براي حل آنها اقدام کنيم. ضمن اين که بازيکنان مدنظرمان را جذب ‌کرده‌ايم و در حال حاضر تيم يک هفته‌ است که در اردو حضور دارد.

وي همچنين درباره بازيکناني که ملوان قصد دارد آنها را جذب کند، گفت: يک گلر از ليتواني و دو مهاجم نيز از برزيل و صربستان اضافه شده‌اند و در تلاش هستيم که تيم خوبي را ببنديم.

درودگر درباره وضعيت بازيکنان خارجي گفت: وضعيت دروازه‌بان روز شنبه معلوم مي‌شود، درباره آن دو مهاجم نيز سه‌شنبه تصميم گيري مي‌‌کنيم.

سرپرست باشگاه ملوان درباره انتخاب مدير عامل باشگاه نيز گفت: در حال مذاکره براي تشکيل هيات مديره هستيم تا پس از آن مدير عامل را انتخاب کنيم.

صادق درودگر همچنين اعلام کرد که کارهاي مربوط به تملک سهام اين باشگاه انجام شده، اما امضاي ستاد فرماندهي کل قوا باقي مانده است.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.