تيم ما تهاجمي بازي کرد و ملوان به دنبال بازي مستقيم بود

افشين ناظمي پس از تساوي بدون گل برابر ملوان در نشست خبري اظهار داشت: بازي خوبي بود هر دو تيم به دنبال گلزني بودند البته به دليل حساسيت دربي مسابقه کيفيتي که انتظار مي‌رفت را نداشت. بازيکنان دو تيم سعي مي‌کردند بي‌توجه به مسائل حاشيه‌اي باشند و در زمين فوتبال خود را بازي کنند.

به گزارش Malavan.ir ، وي ادامه داد: چند موقعيت گلزني داشتيم که در ضربات آخر بي‌دقت بوديم. در دقيقه 92 نيز به دليل تعارف بازيکنانمان يک موقعيت خوب گلزني را از دست داديم. يک مهاجم ششدانگ اين موقعيت‌ها را از دست نمي‌دهد.

سرمربي داماش با اشاره به مسائل فني بازي، گفت: تيم ما تهاجمي بازي کرد و ملوان به دنبال بازي مستقيم بود و مي‌خواست از اين طريق به گل برسد به همين دليل بازي زياد در ميانه ميدان شکل نگرفت. ما مي‌خواستيم روي زمين بازي کنيم ولي ملوان بازيکنان ما را پرس کرده بود.

ناظمي در مورد فحاشي‌هاي زياد که در جريان بازي انجام شده بود، گفت:‌ هر دو باشگاه ملوان و داماش سعي کردند جوّ خوب و دوستانه‌اي در ورزشگاه حاکم باشد ولي برخي اين جو را خراب کردند که براي آنها متاسفم.

سرمربي داماش در مورد داور مسابقه اظهار داشت: داور مي‌توانست يک پنالتي براي ما بگيرد که اين کار را نکرد. البته بهتر است کارشناسان داوري در اين مورد اظهارنظر کنند.

منبع : فارس

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.