تقوی: نام انزلی مرا به ياد قايقران می اندازد

سرمربي تيم فوتبال سايپا در کنفرانس خبري پيش از ديدار مقابل ملوان گفت:

 نام انزلي مرا به ياد سيروس قايقران مي اندازد که هم به لحاظ نوع بازي و هم اخلاق فردي استثنايی در فوتبال ايران بود.

مجتبي تقوی با بيان اينکه ملوان تيمی خوب و ريشه دار است، بازي برابر اين تيم را حساس عنوان کرد.
اگرچه ملوان فصل قبل دچار مشکلات مالي بود اما خوشحاليم که مشکلات حل شده و لياقت اين سرزمين و تماشاچي هايش نيز شرايط خوب و ايده آل است.طبيعتا ملوان نسبت به قبل قوي تر خواهد بود و با توجه به توان اين تيم و وجود تماشاچيان خون گرم، کار سختي را پيش رو داريم و قطعا بازي زيبايي خواهد بود.

وي با اشاره به تغييرات پيش آمده در سرمربيگري تيم ملوان گفت : آقاي پورغلامي زحمات زيادي براي تيم کشيد و احمدزاده نيز کاردان و با اخلاق است و توانايي رهبري اين تيم را دارد.
سايپا در فصل جاري فوتبال زيبا و با برنامه اي را در پيش گرفته و بايد تلاش بيشتري کنيم . بازيکنان ما جوان هستند و در يک برنامه ميان مدت قابليت خود را افزايش مي دهند و انشاء ا.. در آينده نه چندان دور از تيم هاي بلندآوازه ليگ خواهد بود.فوتبال تهاجمي را دنبال مي کنيم و اميدواريم با پياده کردن طرحهاي تاکتيکي مان بازي زيبايي را ارائه دهيم .
وي در خصوص وقفه پيش آمده در ليگ گفت: اين مساله براي تيم هاي داراي برنامه چندان خوب نبود ولي براي ساير تيم ها شايد فرصتي براي بازسازي بود.باشگاه سايپا هميشه از قوانين تبعيت مي کند حتي اگر به تيم لطمه بخورد؛ با اين حال اميدواريم تيم ملي با کسب نتايج خوب همواره مردم کشورمان را شاد کند .

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.