تقاضاي کمک از رئيس‌جمهور را دارم

صادق درودگر در خصوص نامه اين باشگاه به دولت براي کمک به ملوان، عنوان کرد: پس از مراسم تقدير و تشکر از ملي‌پوشان بقايي پس از يک ماه نامه رئيس جمهور را جواب داد و اعلام کرد به علت اينکه پيش‌بيني بودجه‌اي در اين زمينه صورت نگرفته نمي‌توانيم اين امر را انجام دهيم.

به گزارش Malavan.ir ، وي ادامه داد: با توجه به اينکه 14 روز بيشتر به پايان دولت فعلي باقي نمانده است و اگر دولت بعدي سر کار آيد بار ديگر بايد اين مراحل را طي کنيم، از رئيس جمهور تقاضا دارم که اين موضوع را رسيدگي کند، رئيس جمهور خيلي کارها را يک شبه اجرايي کرده و راهکار آن را بلد است، لازم نيست که من به او اين مسائل را بگويم.

مديرعامل باشگاه ملوان با اشاره به هواداران اين تيم، تصريح کرد: ملوان در شهر انزلي 140 هزار هوادار دارد و طبق آمار غير رسمي در کل کشور 15 هزار هوادار دارد و اين مطالبه مردم است، اما نمي‌دانم چرا به اين موضوع رسيدگي نمي‌شود. اين خوب نيست که بي‌تفاوت نسبت به خواسته و مطالبه مردم باشيم، مردم هم‌اکنون از گوشت و مرغ صحبت نمي‌کنند بلکه همه چيزشان ملوان است.

درودگر تاکيد کرد: خواسته ملوان و نياز اين تيم هم‌اکنون زمين 300 متر در مناطق مياني شهر است. اين موضوع خيلي مشکل نيست. به نظرم اين حرکت قشنگي است که در پايان دوره رياست جمهوري آقاي احمدي‌نژاد اتفاق بيفتد، نشان مي‌دهد که او مسئوليت‌پذير بوده و در تمام وقت‌ها به دنبال برطرف کردن خواسته مردم بوده است در اين 14 روز باقيمانده نيز از اين موضوع صرفنظر نمي‌کند.

وي افزود: هرچه فکر مي‌کنم نمي‌دانم چرا به ملوان توجه نمي‌شود، هم‌اکنون تنها تيم بلاتکليف ليگ برتر که مالکيت آن مشخص نيست، ملوان است که اين موضوع مي‌تواند در امتيازدهي AFC هم تاثيرگذار باشد. تمام تيم‌هاي نظامي ليگ هزينه مي‌کنند، اما تيم ما نمي‌تواند هزينه کند. دو تيم نظامي در ليگ برتر هستند و بهترين خريد‌ها را هم انجام داده‌اند اما براي نيروي دريايي اين امکان فراهم نيست که بخواهند هزينه‌اي انجام دهند زيرا بودجه‌اي براي اين موضوع تعريف نشده و طبق قانون دست آنها براي هزينه کردن باز نيست. از سردار باران چشمه هم تقاضا مي‌کنم که به تيم کمک کند، او همواره يار باشگاه بوده است و به تيم‌هاي نظامي کمک مي‌کند.

منبع : فارس

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.