تفسیر برد 5 – 2 ملوان در مقابل رهپویان رضوانشهر

امروز در ساعت 17:30 دیدار ملوانان با رهپویان رضوان شهر سوت خورد .
به گزارش Malavan.ir با اینکه بازیکنانی رضوانشهری حالتی آماتور فرض می شدند ولی از همان دقایق اول پرس و Man to man بالایی را بر تیم ملوان تحمیل کردند و دراگان از کیفیت بالای تیم رضوانشهری متعجب شد و سریع تغییر تاکتیک داد و ملوان توانست با فرار زیبای مهدی دغاغله و پاس عمقی سعید یوسف زاده به گل اول برسد .
پس از آن رضوانشهری ها از حالت دفاعی به حالت حجومی رو آوردند ولی این بار با حرکات فردی مهدی شیری و سانتر از کنار وی مهدی دغاغله با ضربه سریع محکم ملوان را به گل رسانید ، شدت ضربه طوری بود که دروازبان توپ را گرفت ولی نتوانتست از ورود توپ جلوگیری کند . پس از گل دوم تیم رهپویان 10 نفره به سمت دروازه ملوان حمله ور شده و توانستند از غفلت دفاع ما در یک ضربه کرنر به گل برسند . این پایان بازی نبود و باز در فرار مهدی شیری و سانتر وی این بار سعید یوسف زاده با سر به گل رسید .
در شروع نیمه دوم ، کاملا ترکیب ملوان تغییر پیدا کرد و به جوانان ملوان فرصت داده شد که در اوایل نیمه دوم شاهین ثاقبی طی یک فرار و تک تک را به گل رساند پس از آن آرمین رحیم زاده تعویض شد و دروازه بان جوان و جویای نامی وارد زمین شد که پس دوازده دقیقه در یک ضربه استگاهی بسیار زیبا ملوان یک گل دیگر دریافت کرد ولی باز این پایان کار نبود و با آمدن محسن یوسفی ، ملوان توانست در یک تک به تک دیگر توسط سهیل رحمانی به گل برسد .
شایان ذکر است 250 نفر از این بازی دیدن کردند. ( گزارش تصویری در مطلب بعدی)
بازیکنانی که در نیمه اول به میدان رفتند : آرمین رحیم زاده- سیامک کورشی- سهیل رحمانی- احمد آهی- عزیز معبودی- حسن اشجاری- سعید یوسف زاده- مازیار زارع- مهدی شیری- مهدی دغاغله- شاهین ثاقبی
و در نیمه دوم این بازیکنان در ترکیب بودند: آرمین رحیم زاده- سیامک کورشی- سهیل رحمانی – شاهین ثاقبی- سهیل فیاض-محمد جعفری- مرتضی فلاحتی- نیما دلاوری- حسام یعقوبی- صمدی – محسن یوسفی به میدان رفتند.

4 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.