امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
۸:۴۹:۵۱ - سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصمیمات داور تعجب برانگیز بود/ کمیته داوران در چیدمان دقت کند
سرمربی تیم ملوان بندر انزلی با بیان اینکه از کمیته داوران می‌خواهیم که در چیدمان داوران دقت بیشتری کند گفت: داور وسط عملکرد خوبی را به‌نمایش گذاشت اما کمک داور اول شرایط خوبی نداشت. به گزارش تسنیم، نادر دست‌نشان در کنفرانس پس از دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و مس کرمان که در ورزشگاه […]

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی با بیان اینکه از کمیته داوران می‌خواهیم که در چیدمان داوران دقت بیشتری کند گفت: داور وسط عملکرد خوبی را به‌نمایش گذاشت اما کمک داور اول شرایط خوبی نداشت.

به گزارش تسنیم، نادر دست‌نشان در کنفرانس پس از دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و مس کرمان که در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد در مورد این بازی اظهار داشت: بازی در برابر مس کرمان یکی از سخت‌ترین بازی‌های ملوان بود.

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی با اشاره به اینکه مس کرمان یک روند فوتبالی خوبی را به نمایش گذاشت بیان داشت: مس کرمان بازی را در دو بخش خط حمله و دفاع پیگیری می‌کرد که باعث از کار افتادن خط میانی ملوان شد.

دست‌نشان با بیان اینکه در نیمه اول مس کرمان موفق شد تا دفاع کناری ملوان را  متوقف کند اعلام کرد: در نیمه اول همانند مس کرمان بازی کردیم که باعث شد تا به دو گل برسیم.

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی با اشاره به اینکه در یک ضربه ایستگاهی توپ از خط دروازه عبور کرد عنوان داشت: گل اعلام نکردن این صحنه توسط داور و کمک داور بازی باعث تعجب همگان شد.

دست‌نشان با بیان اینکه بعد از به ثمر رسیدن دو گل، بازیکنان ملوان بازی را رها کردند بیان داشت: بازیکنان ملوان در چند دقیقه غافلگیر شدند و دو گل از بازیکنان مس کرمان دریافت کردند.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه بعد از دریافت دو گل توانستیم به گل پیروزی برسیم اظهار داشت: بازگشتن تیم ملوان به بازی و جبران نتیجه بازی نشان از شخصیت بزرگ تیم ملوان داشت.

دست‌نشان با بیان اینکه از کمیته داوران می‌خواهیم که در چیدمان داوران دقت بیشتری کند عنوان کرد: داور وسط عملکرد خوبی را به‌نمایش گذاشت اما کمک داور اول شرایط خوبی نداشت.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه ملوان با بازی در لیگ دسته اول غریبه است ابراز داشت: امیدوارم دیگر اشتباهات داوری به این صورت در بازی ملوان رخ ندهد.

دست‌نشان با بیان اینکه مشکلات سپیدرود به‌وسیله ورزشگاه سردارجنگل برطرف شد عنوان داشت: با گذشتن دو ماه از آغاز مسابقات لیگ دسته اول هنوز وضعیت ورزشگاه تختی بندر انزلی مشخص نیست.

سرمربی تیم ملوان بندر انزلی با اشاره به اینکه ملوان به پشتیبانی هواداران از این تیم نیازمند است اظهار داشت: می‌توان با اعمال محدودیت از سکوهای روبه‌روی ورزشگاه تختی استفاده کرد.

وی با بیان اینکه ملوان بندر انزلی و نساجی مازندران از تیم‌های پر افتخار شمال کشور هستند عنوان داشت: از فردا تمرکز خود را بر روی بازی ملوان در برابر نساجی می‌گذاریم تا فرهنگ خوب شمال کشور را به‌نمایش بگذاریم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب