امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
۱۳:۴۲:۵۴ - پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تجارب زيادي از داربي‌ها دارم
دراگان اسکوچيچ در نشست خبري قبل از داربي گيلان، گفت: ما آماده اين بازي هستيم. اين بازي يک داربي است و شرايط دو تيم هم در جدول از لحاظ امتيازي به مانند همديگر هستند. اينها حساسيت بازي را زياد مي‌کنند. ما در بازي فردا دو بازيکن خود را به نام‌هاي معبودي و يوسفي به دليل […]

دراگان اسکوچيچ در نشست خبري قبل از داربي گيلان، گفت: ما آماده اين بازي هستيم. اين بازي يک داربي است و شرايط دو تيم هم در جدول از لحاظ امتيازي به مانند همديگر هستند. اينها حساسيت بازي را زياد مي‌کنند. ما در بازي فردا دو بازيکن خود را به نام‌هاي معبودي و يوسفي به دليل سه اخطاره شدن در اختيار نداريم، ولي ساير بازيکنان آماده‌ اين بازي هستند.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از ايسنا،وي در ادامه گفت: چون ما در انزلي زمين چمن مصنوعي به مانند اين زمين چمن مصنوعي عضدي رشت نداريم، نتوانستيم روي چمن مصنوعي تمرين کنيم، ولي آماده اين بازي هستيم و خيلي خوب شد که اين دو تيم در اوج به يکديگر برخورد کردند.

سرمربي ملوان در ادامه گفت: فکر کنم که بازيکنان شناخت خوبي از شخصيت من پيدا کرده‌اند و اين جاه طلبي را به بازيکنانم انتقال دادم که در زير فشار زياد هم فوتبال خود را بازي کنند. در مورد ساير مربيان اصلا صحبت نمي‌کنم. به هر حال داربي ، داربي است و من تجارب زيادي از داربي‌ها دارم. تمرکز زياد خود را براي کارم مي گذارم. براي من مهم اين است که بازيکنانم فردا وظايف خود را به خوبي انجام دهند.

اسکوچيچ درباره کم بازي کردن سعيد عزت اللهي گفت: اين بازيکن از ابتداي فصل با ما نبود و در تمرينات تيم ملي نوجوانان شرکت داشت. تازه چند هفته‌ است که به ما اضافه شده و به همين دليل نتوانستيم از ايشان به طور مستمر استفاده کنيم.

وي در پايان گفت: من از هواداران مي‌خواهم که به ورزشگاه بيايند و تيم‌هاي مورد علاقه خود را تشويق کنند. البته بدون هيچ حاشيه‌اي فردا بايد روز خاطره انگيزي براي فوتبال گيلان باشد و همه از فوتبال لذت ببرند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب