امروز سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
۱۳:۵۹:۴۸ - دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تامینی،خواهان قرارداد 6 ماه با ملوان است
هادي تأميني در مورد جدايي اش از تيم سپاهان گفت:  رضايتنامه ام را از تيم سپاهان دريافت کردم. در حال مذاکره و بررسي شرايط هستم تا تيم جديدم را انتخاب کنم. وي در مورد اينکه گفته مي شود قرار است به ملوان بپيوندد عنوان کرد:  در حال مذاکره و صحبت هستم و اگر کارم درست شود […]

هادي تأميني در مورد جدايي اش از تيم سپاهان گفت:

 رضايتنامه ام را از تيم سپاهان دريافت کردم. در حال مذاکره و بررسي شرايط هستم تا تيم جديدم را انتخاب کنم.

وي در مورد اينکه گفته مي شود قرار است به ملوان بپيوندد عنوان کرد:

 در حال مذاکره و صحبت هستم و اگر کارم درست شود با عقد قراردادي براي نيم فصل به ملوان مي پيوندم. از نفت تهران و 3 باشگاه خارجي از کشورهاي قزاقستان، چين و آذربايجان نيز پيشنهاد داشتم. اگر امسال نشد سال بعد فوتبالم را در خارج دنبال خواهم کرد.

ملوان تيم خودم است و علاقه بسيار زيادي به اين تيم دارم. در رده هاي سني پايه عضو اين تيم بودم و چند سالي هم با آقاي احمدزاده سابقه همکاري داشتم. به هرحال در چند روز آينده همه چيز مشخص مي شود.

 

وي در مورد اينکه چه شد تصميم به جدايي از سپاهان گرفت تصريح کرد:

در سپاهان بازي هاي بسيار خوبي انجام دادم، در 9 بازي ابتدايي فصل به صورت ثابت بازي کردم اما نمي دانم چرا يک مرتبه به نيمکت منتقل شدم. البته من با تشکيلات تيم سپاهان هيچ مشکلي ندارم و آقاي رحيمي به خاطر اينکه حامي تيم و بازيکنان بودند تشکر مي کنم. در کل به خاطر برخي مسائل با کادر فني، تصميم به جدايي گرفتم. بهتر است در مورد اين موضوع کارشناسان نظر بدهند که چطور بازيکني که 9 بازي ثابت بوده يک مرتبه به نيمکت منتقل مي شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب