تاريخ اثبات کرده که هميشه زورگوها سرنگون شده‌اند

به گزارش Malavan.ir صادق درودگر با ابراز رضايت از وضعيت تيمش گفت: طبيعي است هر تيمي که 14 بازيکنش را تغيير مي‌دهد دچار شرايط ناهمگون مي‌شود. اما بازي به بازي شناخت بازيکنان از يکديگر بهتر مي‌شود و کارهاي ترکيبي شکل مي‌گيرد. هفته‌ي نخست در مصاحبه‌اي گفتم که تيم ما را از هفته‌ي ششم مي‌توان ديد. ما در بازي برابر ذوب آهن صاحب توپ و ميدان بوديم. داشتن 14 کرنر و 9 موقعيت گل مساله‌ي کوچکي نيست. آن‌قدر در بازي برابر ذوب آهن خوب بوديم که بوناچيچ گفته بود پيروزي حق ملوان بود. ما بعد از بازي برابر صبا هر روز بهتر شديم و نشان داديم که داراي پتانسيل بالايي هستيم.

به نقل از ايسنا، او در پاسخ به اين سوال که آيا استقبال خوبي از شماره حساب اعلام شده از سوي باشگاه ملون براي کمک‌هاي مالي شده است يا نه، بيان کرد: تا اين لحظه نشده است. تماس‌هاي زيادي داشته‌ايم که گفته‌اند اگر امکان دارد شماره کارتي اعلام شود تا از طريق کارت به کارت به ملوان کمک کنند. ما هم درخواست اين مساله را کرده‌ايم. کمک هواداران به ما مي‌تواند مثمرثمر باشد اما همه چيز نخواهد بود. ما نمي‌توانيم همه‌ي مشکلات را با کمک‌هاي مردم حل کنيم. بايد به دنبال گرفتن کمک از دولت باشيم. احمدي‌نژاد به بقايي دستور داده بود تا کمک مالي به ملوان شود. به هر حال الان آقاي ترکان که خودش هم فردي ورزشي بوده در راس کار است و من در تلاشم طي قراري با ايشان مسائل را پي‌گيري کنم.

مديرعامل ملوان در ادامه افزود: همه‌ي دولت‌ها بزرگ‌ترين دغدغه‌شان آرامش مردم است. رويکرد مردم به فوتبال قابل تامل است. مردم انزلي دلخوشي‌شان به ملوان است و مي‌طلبد که دولت وقتي به 500 تيم ليگ برتري پول مي‌دهد فکري به حال ملوان هم بکند. من به شما قول مي‌دهم که با حمايت دولت و تشکيل زيرساخت‌هاي مالي، ملوان در سه سال خودکفا مي‌شود و هيچ دغدغه مالي نخواهد داشت؛ همان اتفاقي که در ترکيه افتاد و الان تيم‌هاي آنها به ليگ قهرمانان اروپا مي‌رسند.

او در ادامه با انتقاد شديد از حسن‌زاده اظهار کرد: آقاي حسن‌زاده با مصاحبه‌هايشان نشان مي‌دهند که به دنبال قدرت‌نمايي هستند و به دنبال اين نيستند تا فضاي ورزشگاه‌ها را به سمت سلامت هدايت کنند. ايشان ادعا کرده که شکايت مراجع ديگر هيچ فايده‌اي ندارد و تيم‌هاي معترض به هيچ چيز نمي‌رسد. آقاي حسن‌زاده! اگر هدف شما آرامش است نبايد تيم‌ها را تهديد کنيد و بگوييد که از ملوان و استقلال باز هم امتياز کم مي‌کنيم. شما بايد بگوييد اگر فضاي ورزشگاه‌ها عوض شود امتياز را برمي‌گردانيم. به هر حال آقاي حسن‌زاده منبع درآمد بزرگي براي فدراسيون فوتبال شده است. راي ايشان بر اساس سليقه بوده و هيچ تضميني براي بهتر شدن جو ورزشگاه‌ها وجود ندارد. آقاي حسن‌زاده! در ايران از شما بزرگ‌تر آمده و رفته، شما بايد به تيم‌هاي ليگ برتر احترام بگذاريد. اگر اين تيم‌ها نباشند، شما که هيچي رييس فدراسيون هم هيچ‌کاره مي‌شود. تاريخ اثبات کرده که هميشه زورگوها سرنگون شده‌اند.

درودگر در ادامه و در پاسخ به اين سوال که براي کسر امتياز تيمش چه اقداماتي را انجام داده و آيا مثل استقلال به دادگاه عالي ورزش شکايت خواهد کرد يا خير، گفت: فعلا اعاده دادرسي کرده‌ايم و وکيلمان پي‌گير ماجراست اما ما با استقلال هماهنگيم و احتمالا با هم اقداماتي را انجام خواهيم داد.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.