تارتار: ميزبان واقعي نبوديم/ هواداران ملوان در درگيري‌ها مقصر بودند

مهدي تارتار گفت: متاسفانه همانند ساير ميزبان‌ها از ميزباني خود استفاده نكرديم.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه لرستان، سرمربي تيم گهر شهرداري درود پس از باخت يك بر صفر تيمش برابر ملوان بندرانزلي در هفته اول رقابت‌هاي ليگ برتر در جمع خبرنگاران با بيان اينكه بازي متعادلي از خود نشان داديم و بهترين نتيجه تساوي بود عنوان كرد: ما به تجربه بازيكناني همچون پژمان نوري و مازيار زارع به ملوان باختيم. اين بازيكنان به خوبي بازي را كنترل كرده و باعث پيروزي تيمشان شدند.

 

وي ادامه داد: تيم گهر در فصل جاري 95 درصد تغييرات داشته و تنها دو هفته با بازيكنان اصلي‌اش تمرين‌هاي منظمي را پشت سر گذاشته است. چطور انتظار داريد در اين مدت كم مقابل ملوان باتجربه موفق عمل كرده و سه امتياز را كسب كنيم؟

 

تارتار با بيان اينكه گهر جهت رسيدن به هماهنگي كامل نياز به زمان زياد دارد، عنوان كرد: با اين بودجه و تيمي كه در فصل نقل و انتقالات بستيم، فراتر از انتظار ظاهر شديم و من مربي به هيچ وجه انتظار چنين بازي پاياپايي را نداشتم.

 

سرمربي گهر شهرداري درود با اذعان به اينكه امروز نسبت به ساير ميزبانان نتوانستيم از امتياز ميزباني بهره ببريم، گفت: طرفداران هر دو تيم در اين بازي مساوي بودند ولي متاسفانه ما نمي‌توانيم از شرايط ميزباني واقعي استفاده كنيم و همين امر به ما لطمه مي‌زند.

 

وي ادامه داد: من سرمربي دوست دارم بازي‌هاي گهر در لرستان و درود برگزار شود تا حمايت هواداران بي‌شمار لرستاني را داشته باشيم.

 

تارتار با تشكر از هواداران گهر گفت: اگر در استان ورزشگاهي براي ميزباني مي‌داشتيم مطمئن باشيد ملوان و ساير تيم‌ها حرفي براي گفتن مقابل ما ندارند.

 

سرمربي گهر شهرداري درود درباره درگيري هواداران دو تيم نيز گفت: هواداران لرستاني با شعور و فهمي كه دارند به هيچ عنوان به ورزشگاه خسارت وارد نمي‌كنند. مقصر هواداران حريف بودند كه باعث خسارت وارد كردن به ورزشگاه انقلاب شدند.

25 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.