بیرون خانه که فحش می خوریم در انزلی هم باید فحش بخوریم؟

به گزارش Malavan.ir سید جلال رافخایی درباره شکست تیمش در بازی مقابل سایپا به اوج عنوان کرد:حرف درباره ملوان که زیاد است اما درباره این بازی باید بگویم که ما واقعا بد آوردیم.دو تعویض اجباری داشتیم و چند موقعیت خوب را هم از دست دادیم.

وی ادامه داد:دو گل مساله دار هم خوردیم.گل اول را فکر می کردیم بازیکنان سایپا بازی جوانمردانه را رعایت می کنند اما این کار انجام نشد.گل دوم هم روی بازیکن ما در وسط زمین خطا شد اما داور آن را اعلام نکرد.با این دو گل شیرازه تیم ما از هم پاشید و در نهایت مغلوب شدیم.

مهاجم ملوان درباره آسیب دیدگی خود در این بازی گفت:از ناحیه مچ پا مصدوم شدم و نتوانستم به بازی ادامه بدهم.متاسفانه آسیب بدی دیدم.

وی درباره اینکه آیا به بازی تیمش مقابل تراکتورسازی می رسد یا نه اظهار داشت:اهل دروغ نیستم.من با این شرایطی که دارم نمی توانم راه بروم.بنابراین در بازی با تراکتورسازی هم حضور ندارم و از این بابت خیلی ناراحتم چون دوست دارم در هر شرایطی به تیمم کمک کنم.

مهاجم ملوان درباره حواشی رخ داده میان هواداران این تیم با هم تیمی هایش عنوان کرد:متاسفانه اتفاقاتی افتاده که باعث شده حرمت ها از بین برود.وقتی ما بچه بودیم و به ورزشگاه می رفتیم امکان نداشت هواداران به بازیکن ملوان توهین کنند.به بازیکن تو نمی گفتند.الان اما جو فرق کرده و یک فرد مسن به بازیکن فحش بد می دهد.

وی افزود:اینکه نمی شود ما در خانه هم با استرس بازی کنیم.بیرون خانه که فحش می خوریم در انزلی هم باید فحش بخوریم؟همه این باعث می شوند با ترس و استرس بازی کنیم.برخی در انزلی موش می دوانند.به خدا همه بچه های تیم با غیرت هستند و کسی نیست که کم بگذارد.بازی با سایپا هنوز مساوی بود روی سکوها علیه تیم و بازیکنان شعار می دادند.این درست است؟

مهاجم ملوان درپاسخ به این پرسش که آیا این شعارها خطی است گفت:نمی دانم خطی در پشت صحنه وجود دارد یا نه ولی هر چه هست آنهایی که تیم را تحت فشار می گذارند تیم شان را دوست ندارند.شخص را دوست دارند.هر کسی رستم است و فکر می کند می تواند ملوان را درست کند بیاید این کار را انجام بدهد.این قدر بیرون گود نشسته ها نگویند لنگش کنید.واقعا اعضای ملوان خیلی تنها هستند و پشت مان کسی نیست.از مدیریت تا کادر فنی و بازیکنان همه تلاش می کنند اما اینگونه با آنها رفتار می شود.من هم به عنوان یک بازیکن اصلا حس و حال خوبی ندارم و این قدر بی رمق هستم که حتی تا صبح شنبه نمی دانستم در دربی چه اتفاقی افتاده است.

رافخایی درباره اینکه آیا با این روند به نظرش اسکوچیچ در ملوان ماندگار است یا نه گفت:امیدوارم هواداران واقعی ملوان به تیم کمک کنند.صبر برخی تماشاگران کم است و به او فشار می آورند.من هم به کار فنی اش اعتقاد دارم و هم شخصیتش را دوست دارم.اطمینان دارم با گذشت زمان می تواند تیم را به شرایط ایده آل برساند.

25 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.