امروز شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
13:28:46 - چهارشنبه 5 مارس 2014
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیانیه ناخدا غلامی خطاب به “حاشیه‌سازان” ملوان:جهت حفظ آرامش تیم و شهرم سکوت اختیار می‌کنم
قائم مقام باشگاه ملوان بندر انزلی در بیانیه‌ای که آن را در اختیار ایسنا قرار داده است هشدار داده که نسبت به برخی افراد چیزهایی را برملا می‌کند که آبرویی برای آن افراد که خود را سینه چاک ملوان می‌دانند، نخواهد ماند.   به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناخدا غلامی، قائم مقام باشگاه ملوان […]

قائم مقام باشگاه ملوان بندر انزلی در بیانیه‌ای که آن را در اختیار ایسنا قرار داده است هشدار داده که نسبت به برخی افراد چیزهایی را برملا می‌کند که آبرویی برای آن افراد که خود را سینه چاک ملوان می‌دانند، نخواهد ماند.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناخدا غلامی، قائم مقام باشگاه ملوان طی بیانیه‌ای که ‌آن‌را در اختیار ایسنا قرار داده است، نسبت به مسائل اخیر باشگاه ملوان موضع گرفت. متن این بیانیه به این شرح است: سالها در ملوان مسئولیت داشته و خدمتگزار این باشگاه بوده و هستم و به مسائل اشرافیت و آگاهی کامل دارم اگر بخواهم سخن بگویم افرادی که سینه چاک ملوان هستند و خود را هوادار واقعی ملوان می‌دانند آبرویی از آنان باقی نخواهد ماند. در خردادماه ۹۲ جرقه‌ای زدم تا مسائلی را بازگو کنم اما مسئولان شهرستان به ویژه فرمانده محترم وقت منطقه چهارم نداجا از من خواستند که سکوت کنم و حرف نزنم.

 

خدا کند کاری انجام ندهند که تمام مسائل پشت پرده بالاخص مسائل مالی که کاملا از آن خبر دارم، بر ملا کنم. ملوان را به عنوان یک انزلی‌چی بومی دوست دارم و پیشکسوتان ملوان را که جهت دیدن بازی آنان در گذشته در صف بلیت قرار می‌گرفتم و با چه عشقی برای دیدن بازی خوبشان به استادیوم می‌رفتم، فراموش نمی‌کنم و حتی زمانی که پول در جیب نداشتم واز دیوار استادیوم می‌پریدم و در آن زمن سربازان با باطوم چوبی به دنبال گرفتن من و دوستانم می‌دویدند از یاد نخواهم برد.

 

پیشکسوتان مایه‌ی افتخار این باشگاه هستند و به همین خاطر دل من بیشتر برای این تیم می‌سوزد تا کسانی که عوام فریبی می‌کنند. پس بهتر است سکوت کنند و جو شهر و آرامش تیم را بر هم نزنند. مسائل ومشکلات ملوان باید درون خانوادگی حل شود ورسانه‌ای کردن بعضی از مسائل کذب که به واقعیت نیز نزدیک نیست باعث می‌شود در جهت اهدافی که بر روی آن توسط مالک محترم باشگاه جناب آقای سیروس محجوب برنامه‌ریزی شده و تیم مدیریتی قوی که توسط ایشان انتخاب شده و مدیران دیگری نیز به این تیم اضافه خواهند شد، دور شویم.

 

مردم خونگرم و شهید پرور انزلی، هواداران پرشور، پیشکسوتان زحمتکش عزیز هوشیار باشند و باهمدلی در جهت ساختار جدید باشگاه همفکر و همسو شوند. مدیرعامل جدید ملوان جناب آقای مسعود معمایی از توانایی بسیار بالایی برخوردار بوده و رزومه مدیریتی‌شان در فدراسیون فوتبال و سازمان تربیت بدنی کاملا شفاف است به عنوان یک فرد انزلی‌چی احترام خاصی به ایشان قائل هستم و از همه دوستانم در انزلی می‌خواهم با مدیر عامل منتخب همسو و همفکر شوند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. شاهین   مارس 8, 2014  

    دروغ دیگر بس است آقای غلامی اگر چیزی میدانید بگویید دیگر این کارها خریدار ندارد مردم شما و درودگر را هم میشناسند شما دنبال ان هستید که باند سابق را دوباره احیا کنید و به اهداف خود برسید ولی من از اقای صالح نیا انتظار نداشتم با کسانی بیعت کنند که سکو هاا را تحریک میکردند فحش ناموس به ایشان میدادند اقای صالح نیا به خاطر دنیا خو را بد نام نکن شما انسان بزرگی هستید که باید تندیس شما را در باشگاه نصب نمایند شما افتخا ملوان هستید با نامردها بیعت نکنید


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب