بیانیه حمید غفاری در حمایت از مدیرعامل ملوان

با سلام به همه همشهریان و ملوان دوستان .
ملوان همیشه بازیکنان خوبی داشته ، دارد و خواهد داشت ، که این موضوع ریشه در شهرمان دارد و کسی آن را نمی تواند از ما بگیرد . امروز بعضی از صحبت ها و نظرات دوستان را در سایت ملوان دیدم ، لازم دیدم کمی با جوانان برومند شهرمان سخنی داشته باشم .
هميشه در همه موارد يكسري انتقادها مطرح می شود كه بعضا مخرب و بعضا سازنده است، ما از انتقادهای سازنده استقبال می کنیم و به انتقادهای مخربی که با نیت های قبلی و خاص مطرح می شود و ریشه در منافع شخصی دارد هیچ توجهی نداریم و ارزشی هم برای آن قائل نیستیم. هر شخصی عضو سابق ملوان بوده، هر صحبتي را به رقم غیر واقع بودن مي‌تواند مطرح كند، تفكر درستي نيست و به صلاح ملوان هم نخواهد بود. برخي حرف‌ها هستند كه بر اساس هوای نفس مطرح مي‌شوند.
بنده هم فوتبالست بوده ام و در ملوان سال هایی را بازی کردم اما هیچ وقت ندیدم که از نظر مالی این همه تیم ملوان ورودی مالی داشته باشد و همه این زحمات را مدیرعاملتان کشید . کسی که تیم مان باخت از ناراحتی دچار مشکل شد و به بیمارستان رفت ، کسی که یک تنه مقابل مشکلات ایستاد و جواب نامهربانی های خود و غیرخودی را داد .
نمی گویم او از آسمان آمده او هم اشتباهاتی داشته ولی صادق درودگر از جان برای ملوان مایه گذاشت و سختی های زیادی را تحمل کرد کسی که نزدیک یکسال است حدود یک ماه هم نزد خانواده خود نبوده ، شاید با حرف آسان باشد که فقط یکسال است ولی خیلی سخت است . انسان دوست دارد که اگر مشکلی برایش اتفاق می افتد عزیزترین شخص خود را در کنارش ببیند ولی وقتی درودگر به بیمارستان رفت و وقتی به هوش آمد خانواده اش در تهران بودند و حتی نمی دانستند که حال شوهر و پدرشان چگونه است .
بودند افرادي كه مي‌خواستند به جاي صالح نیا ، پورنعمت مدیرعامل ملوان بشوند ، حالا هم نسبت به درودگر اظهارنظرهايي مطرح مي شود كه به هیچ عنوان صحت ندارد ، كارشناسي نيست و بر اساس هواي نفس و منافع شخصي مطرح مي‌شود.
بنده برای موفقیت ملوان از مدیر عامل ملوان، حاج صادق درودگر حمایت می کنم زیرا همدلی را در تیم ملوان میبینیم و میدانم هم قدیمی ها و هم جدید ها برای ملوان می خواهند جبران مافات کنند و شما هواداران را شاد کنند ، از مسئولین شهر و شما ملوان دوستان می خواهم از وی حمایت کنید تا ملوانی داشته باشیم به دور از حاشیه و موفق .

حمید غفاری

15 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.