امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
۱۹:۱۵:۳۳ - یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بيانيه کي‌روش به مناسبت سال نو
در حالي‌ که 77 ميليون جمعيت ايران در حال جشن گرفتن سال نو هستند، تيم ملي‌ ما با تمامي تمرکز و تعهد در حال آماده سازي براي ‌ديدار آينده خود در خارج از خانه مقابل کويت است. با در نظر گرفتن دو هدف بزرگ، ما کاملا از وظايفي که براي اين مسابقه پيش رو خواهيم […]

در حالي‌ که 77 ميليون جمعيت ايران در حال جشن گرفتن سال نو هستند، تيم ملي‌ ما با تمامي تمرکز و تعهد در حال آماده سازي براي ‌ديدار آينده خود در خارج از خانه مقابل کويت است.
با در نظر گرفتن دو هدف بزرگ، ما کاملا از وظايفي که براي اين مسابقه پيش رو خواهيم داشت مطلع هستيم. بازي‌هاي مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا، و همين‌طور اين بازي فرصت مناسب ديگري خواهد بود براي ضمانت اينکه بتوانيم گامي ديگر در راه آماده سازي جام جهاني‌ برداريم.

ما به عنوان يک خانواده بزرگ فوتبالي در کنار هم خواهيم بود و از وظايفي که نسبت به هواداران تيم ملي‌ داريم آگاه هستيم. هر مانعي که سر راه ما قرار داشته باشد، با تمامي سختي‌هاي پيش رو، نمي‌تواند تمرکز ما را براي رسيدن به هدف مشترکي که داريم بر هم زند و آن نيز روياي صعود به جام جهاني‌ است که خواسته تمامي ايرانيان است.

به نمايندگي‌ از تيم ملي‌، آرزوي سلامتي‌ و موفقيت روز افزون را براي تک تک ايرانيان در تمامي نقاط دنيا را خواهانم و همچنين اميدوارم که اين رويا به حقيقت بپيوندد و ما در جام جهاني برزيل حضور داشته باشيم.

به عقيده من فوتبال ايران بزرگ ترين چالش کوتاه مدت خود در زمان معاصر را پيش رو دارد؛ صعود به جام جهاني‌. ديگر زماني‌ براي عذر و بهانه، توجيهات و يا راه گريز باقي‌ نمانده است. همين جا و همين حالا زمان آن است که ما بتوانيم به تمامي اهداف خود برسيم، يا همه چيز را از دست بدهيم. ما راه ديگري نداريم و اکنون زمان آن است که فوتبال ايران اين مسئوليت را بپذيرد و اين شامل مسئولان، مربيان و همينطور بازيکنان مي شود. اکنون زمان اين است که در کنار هم بايستيم، متحد باشيم، ايمان و باور داشته باشيم که تنها راه موفقيت در مقابل اين چالش بزرگ اين است که ما همگي‌ در کنار هم باشيم، از يکديگر براي رسيدن به يک هدف، يک رويا حمايت کنيم: حضور درجام جهاني برزيل 2014

تيم ملي‌ بار ديگر مي‌خواهد که سپاسگزار حمايت و عشق‌و علاقه تمامي هواداران خود در سر تا سر دنيا باشد و همينطور دوباره تعهد کامل خود را براي رسيدن به هدف و روياي مشترک‌مان که حضور در جام جهاني‌ است را اعلام مي‌داريم.

با آرزوي سالي‌ سرشار از سلامتي‌، سعادت و آرامش را براي تمامي ملت ايران.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. seied   اسفند ۲۷, ۱۳۹۱  

  محرومیت یکساله برای بازیکن تراکتور

  با اعلام رای کمیسیون استیناف حکم قطعی دو بازیکن دوپینگی فوتبال و فوتسال اعلام شد.
  به گزارش مشرق به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیسیون استیناف رسیدگی به تخلفات دوپینگ رای خود را در خصوص دو بازیکن به این شرح اعلام کرد، حمید احمدی از تیم باشگاه شهید منصوری قرچک فاقد سابقه محکومیت تخلف از آئین نامه مبارزه با دوپینگ فوتبال، نسبت به رای کمیسیون بدوی در دفاع از خود اعلام کرده بود که نمی‌داند چگونه ماده ممنوعه به بدن وی وارد شده است و با توجه به آزمایشات متعددی که در مدت کمتر از یک سال در مسابقات رسمی، بین‌المللی و داخلی از این بازیکن گرفته شده بود با توجه به شرایط جسمی و فیزیکی مطلوب و آمادگی جسمانی مناسب، ضرورت و انگیزه‌ای برای استفاده از ماده ممنوعه جهت افزایش عملکرد ورزشی وجود نداشته و بدین لحاظ تقاضای تجدید نظر در رأی کمیسیون بدوی از سوی بازیکن صورت گرفت.در همین راستا کمیته استیناف رسیدگی به تخلفات دوپینگ فوتبال با استناد بندهای 1 و 2 از ماده 10 قانون آئین دادرسی کشور و به ویژه بند 3 ماده 10 آن، اعلام می‌کند که هر جا شک و تردید معقولی در خصوص وقوع جرم، ادعایی وجود داشته باشد، دادگاه باید فرضی را مورد پذیرش قرار دهد که مبتنی بر اوضاع و احوال به نفع متهم باشد. در همین راستا هر چند ماده 30 آئین‌نامه ملی مبارزه با دوپینگ فوتبال مطابق با ماده 5 آئین‌نامه مبارزه با دوپینگ فیفا، بازیکن را موظف و مسئول ورود مواد به بدن وی اعلام کرده است و با توجه به اینکه بازیکن همه گونه همکاری در کشف حقیقت برای احراز چگونگی ورود ماده ممنوعه به بدن خود در مسیر دادرسی انجام داده است و در جریان تحقیق هم صادقانه عمل کرده و انگیزه‌ای برای استفاده از ماده sibutramine‌ نداشته است، این بازیکن شایسته اعمال تخفیف مجازات تشخیص داده شد و با نقض رأی کمیسیون بدوی وی به مدت یکسال از تاریخ 28/10/91 از حضور در تمام فعالیت‌های مرتبط با فوتبال محروم شد.
  همچنین کمیسیون استیناف رسیدگی به تخلفات دوپینگ پس از بررسی محتویات پرونده علیرضا جلیلی از تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که طبق اعلام آزمایشگاه کلن آلمان از ماده ممنوعه Betamethasone در نمونه A استفاده کرده که پس از بررسی‌های لازم این بازیکن از سوی کمیته استیناف رسیدگی به تخلفات دوپینگ محروم و با درخواست تخفیف مجازات این بازیکن مخالفت کرد.
  بر همین اساس این بازیکن از تاریخ 30/9/91 به مدت 6 ماه(30/3/92) از تمام فعالیت‌های فوتبال محروم شده است


 • آخرین اخبار
 • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب