بيانيه مديرعامل باشگاه ملوان: هواداران ملوان شايسته تمجيدي تاريخي هستند

صادق درودگر مديرعامل باشگاه ملوان در بيانيه‌اي که دليل آن خويشتنداري هواداران اين تيم در ديدار با داماش در ورزشگاه شهيد عضدي رشت در هفته هفتم مسابقات ليگ برتر و نشان دادن شخصيت والاي هواداران اصيل ملوان و پايبند ماندن به اصالت مکتب اين باشگاه اعلام شده، از آنان تقدير و قدرداني کرد.

در بيانيه مديرعامل ملوان آمده است؛

هواداران عزيز قوي سپيد خزر “ملوان”

افتخار دارم صميمانه‌ترين درودهاي خود را به شما هواداران واقعي باشگاه ملوان انزلي تقديم کنم.

در اين ديدار شما عزيزان روح پاک فوتبال را به نمايش گذاشتيد و با خويشتنداري خود در فضاي مسمومي که عده‌اي بي‌اخلاق که هيچ ارتباطي با مردم اصيل گيلان و شهر تاريخي رشت نداشته در ورزشگاه عضدي رشت بوجود آورده بودند از تاريخ،‌فرهنگ و اصالت تاريخي باشگاه ملوان صيانت گرديد.

هواداران عزيز ملوان

شما شايسته تمجيدي ويژه و تاريخي هستيد و مطمئن باشيد اين رفتار اخلاق مدار شما بي‌اجر نمي‌ماند و سازمان ليگ برتر و فدراسيون فوتبال به دليل اين حرکت جوانمردانه و اخلاق مدار از شما قدرداني شايسته‌اي خواهند نمود. بدون شک اينگونه حرکات فقط از شعور و درايت هواداران ناب فوتبال برمي‌آيد و اين براي يک باشگاه ريشه‌دار و مردمي همچون ملوان افتخاري بزرگ محسوب مي‌شود و ما بي‌شک در بازي‌هاي آينده و با ميزباني صحيح و اخلاقي از تيم‌هاي بزرگ راه و رسم ميزباني و پايبندي به فرهنگ ناب اسلامي و ايراني را به همگان نشان خواهيم داد و همچون هواداران فهيم فوتبال در دنيا ميدان فوتبال را ميدان پاکي و فرزانگي ترسيم خواهيم کرد.

هواداران گرامي فراموش نخواهيم کرد؛ شعار همه هواداران باشگاه ملوان، احترام، اخلاق، پاکي و فرهنگ را به همه فوتبال کشور تسري خواهد داد.

با تقديم احترام محمد صادق درودگر

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.