امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
1:15:59 - یکشنبه 16 دسامبر 2012
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بيانيه‌ درودگر در حمايت از هدایتی
صادق درودگر بيانيه‌اي در مورد جدايي حسين هدايتي از ورزش و باشگاه ملوان منتشر کرد ، متن اين بيانيه به شرح زير است: «متأسفانه برخي افراد در رسانه‌هاي خبري جديد الاتاسيس که مشخص نيست وابسته به کدام فرد يا جريان هستند و با چه قصد و نيت و ماموريتي به افرادي مانند حسين هدايتي که […]

صادق درودگر بيانيه‌اي در مورد جدايي حسين هدايتي از ورزش و باشگاه ملوان منتشر کرد ، متن اين بيانيه به شرح زير است:

«متأسفانه برخي افراد در رسانه‌هاي خبري جديد الاتاسيس که مشخص نيست وابسته به کدام فرد يا جريان هستند و با چه قصد و نيت و ماموريتي به افرادي مانند حسين هدايتي که قصدشان  انجام هزينه و خدمت  به ورزش و جوانان اين کشور است، حمله مي‌کنند، از اين گذشته برخي ديگر از رسانه‌هاي صديق و زحمتکش نيز بدون هيچ سوء نيتي بدون توجه به عوارض تکثير چنين مطالبي به آن مي‌َپردازند، عجيب است که اين دوستان براي اين اتهامات هيچگونه سند يا مدرکي نيز ارائه نمي‌کنند.

چنين رفتارهايي باعث خسارت روحي و معنوي به افراد خدمتگزاري چون هدايتي مي‌شود اين رفتارها باعث مي‌شود که آنها عطاي حضور در ورزش را به لقايش ببخشند. مگر يک انسان زميني چقدر تاب و تحمل دارد؟ چقدر مي‌تواند در مقابل هجمه‌هاي غير منصفانه و ناجوانمردانه برخي سکوت کند؟

چقدر امکان دارد خسارت‌هاي معنوي که خود و خانواده‌اش را به خاطر حضور در ورزش تهديد مي‌کند بي‌اثر سازد؟ کار به جايي رسيده است که پزشکان، خانواده و همه دوستان ايشان اکيدا توصيه کرده‌اند که حضور خود در ورزش را منتفي کند.

در چنين شرايطي بنده به عنوان مدير عامل از طرف بازيکنان، کادر فني و سايرکارکنان صديق باشگاه ملوان به همراه مردم خونگرم و فوتبال دوست انزلي و همه هواداران قوي سپيد خزر در سراسر گيلان زمين براي آنکه موجبات دلگرمي حسين هدايتي در ورزش را فراهم آوريم و مانع از جدايي او از ورزش شويم، تلاش خواهيم کرد تا با به دست آوردن بهترين نتايج ممکن در جام حذفي و ليگ حرفه‌اي که در تاريخ اين باشگاه پر افتخار ماندني شود، نقش ثمر بخش خود را در اين برهه حساس ايفا کنيم در همين راستا مطمئن باشيد روز چهارشنبه در ديدار با پرسپوليس، بازيکنان، کادر فني و تمام عوامل باشگاه ملوان از هيچ کوششي براي کسب افتخار و تقديم آن به مردم انزلي و حاج حسين هدايتي فروگذار نخواهند کرد. اطمينان داريم با اين تلاش صميمانه حسين هدايتي همچنان به خدمت به جوانان اين مرز و بوم و حضور صادقانه در ورزش ادامه خواهد داد.

تاريخ گواه است نام ملوان و آوازه آن مستدام خواهد بود.»

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. hassan   دسامبر 16, 2012  

    بعضی از این رسانه ها تا دیدند ملوان که تنها مشکلش ، مشکل مالی بود و حل شد ، دارن این مرد محترم رو اذیت می کنن که ملوان رو تضعیف کنند !
    باید فدراسیونی ها و اذنابش دور سر هدایتی شمع روشن کنن ! مشخصه بعضی از این روزنامه های کثیف شگردشون اینه که طرف رو تحت فشار بگذارند و ازشون بطور مستمر و مدام باج های گنده بگیرند

  2. نسیم   دسامبر 16, 2012  

    ایران ملوان


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب