امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۲۱:۳۲:۵۵ - جمعه ۵ مهر ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به شدت به 3 امتياز بازي نياز داشتيم
حسين فرکي پس از برتري 2 بر يک فولاد مقابل ملوان گفت: يک بازي خوب را از هر دو تيم شاهد بوديم، البته من پيش‌بيني مي‌کردم که ملوان در خانه‌اش به دنبال جلب رضايت هوادارانش بوده و هرگز ضد فوتبال بازي نمي‌کند. به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس، وي ادامه داد: براي اين […]

حسين فرکي پس از برتري 2 بر يک فولاد مقابل ملوان گفت: يک بازي خوب را از هر دو تيم شاهد بوديم، البته من پيش‌بيني مي‌کردم که ملوان در خانه‌اش به دنبال جلب رضايت هوادارانش بوده و هرگز ضد فوتبال بازي نمي‌کند.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس، وي ادامه داد: براي اين بازي برنامه داشتيم و در مجموع توانستيم در آغاز مسابقه با يک روش هجومي ملواني‌ها را وادار به عقب‌نشيني کنيم ضمن اينکه مي‌دانستيم مشکل‌مان براي پيروزي تنها يک گل است و با صحبت‌هايي که در بين دو نيمه انجام داديم، کاري که بايد انجام مي‌شد به وقوع پيوست.

فرکي يادآور شد: بازيکنانم با يک بازي خوب و روان در نهايت به گل رسيدند و توانستيم سه امتياز با ارزش مسابقه را به دست آوريم. شديدا به اين سه امتياز نياز داشتيم و از سوي ديگر ملوان هم براي خروج از بحران اين سه امتياز را مي‌خواست.

سرمربي فولاد يادآور شد: فکر مي‌کنم از نظر نتيجه و ارائه يک بازي روان موفق بوديم. براي سه امتيازي که به دست آورديم خوشحالم و براي سه امتيازي که ملوان از دست داد، ناراحتم.

وي در مورد اينکه آيا به واقع تيمش مستحق کسب سه امتياز اين مسابقه بود يا خير؟ گفت: قشنگي فوتبال اين است که حتي زماني که تيمي، تيم برتر ميدان نيست، مي‌تواند برنده باشد و شايد تيم برتر با بدشانسي بازي را واگذار کند اما امروز فولاد بازي قابل قبولي را از خود به نمايش گذاشت و از لحاظ فوتبالي حق‌مان اين برد بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. امیر   مهر ۵, ۱۳۹۲  

    فقط خدا رو شکر که بازی هفته بعد ما با استقلال لغو شده
    اگه با این وضعیت به استقلال میخوردیم یک امتیاز هم نمیگرفتیم


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب