به شدت به 3 امتياز بازي نياز داشتيم

حسين فرکي پس از برتري 2 بر يک فولاد مقابل ملوان گفت: يک بازي خوب را از هر دو تيم شاهد بوديم، البته من پيش‌بيني مي‌کردم که ملوان در خانه‌اش به دنبال جلب رضايت هوادارانش بوده و هرگز ضد فوتبال بازي نمي‌کند.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از فارس، وي ادامه داد: براي اين بازي برنامه داشتيم و در مجموع توانستيم در آغاز مسابقه با يک روش هجومي ملواني‌ها را وادار به عقب‌نشيني کنيم ضمن اينکه مي‌دانستيم مشکل‌مان براي پيروزي تنها يک گل است و با صحبت‌هايي که در بين دو نيمه انجام داديم، کاري که بايد انجام مي‌شد به وقوع پيوست.

فرکي يادآور شد: بازيکنانم با يک بازي خوب و روان در نهايت به گل رسيدند و توانستيم سه امتياز با ارزش مسابقه را به دست آوريم. شديدا به اين سه امتياز نياز داشتيم و از سوي ديگر ملوان هم براي خروج از بحران اين سه امتياز را مي‌خواست.

سرمربي فولاد يادآور شد: فکر مي‌کنم از نظر نتيجه و ارائه يک بازي روان موفق بوديم. براي سه امتيازي که به دست آورديم خوشحالم و براي سه امتيازي که ملوان از دست داد، ناراحتم.

وي در مورد اينکه آيا به واقع تيمش مستحق کسب سه امتياز اين مسابقه بود يا خير؟ گفت: قشنگي فوتبال اين است که حتي زماني که تيمي، تيم برتر ميدان نيست، مي‌تواند برنده باشد و شايد تيم برتر با بدشانسي بازي را واگذار کند اما امروز فولاد بازي قابل قبولي را از خود به نمايش گذاشت و از لحاظ فوتبالي حق‌مان اين برد بود.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.