امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۱۴:۲۸:۰۸ - شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۲
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به جاي 3 گل بايد 6 گل می زدیم
حسين جباري‌زاده،مديرعامل باشگاه آلومينيوم در گفت‌وگویی در خصوص اولين پيروزي پرويز مظلومي در تيم آلومينيوم که مقابل ملوان رقم خورد، عنوان کرد: بازي روز گذشته حيثتي بود و واقعاً بچه‌ها مردانه جنگيدند. نمي‌خواهم از آنها تعريف کنم اما واقعاً آنها توانستند عملکرد بسيار خوبي از خود به نمايش بگذارند. در تعطيلات اردويي در بندرعباس برگزار […]

حسين جباري‌زاده،مديرعامل باشگاه آلومينيوم در گفت‌وگویی در خصوص اولين پيروزي پرويز مظلومي در تيم آلومينيوم که مقابل ملوان رقم خورد، عنوان کرد:
بازي روز گذشته حيثتي بود و واقعاً بچه‌ها مردانه جنگيدند. نمي‌خواهم از آنها تعريف کنم اما واقعاً آنها توانستند عملکرد بسيار خوبي از خود به نمايش بگذارند. در تعطيلات اردويي در بندرعباس برگزار کرديم و بازيکنان را براي اين مسابقه آماده کرديم. بچه‌ها هم واقعاً نمايش خوبي داشتند و مستحق پيروزي بودند. اين برد 4 حسن داشت، اول اينکه دل هواداران را شاد کرد، دوم اينکه ناکامي مظلومي به پايان رسيد. سوم اينکه بازيکنان به اين خودباوري رسيدند که مي‌توانند تغيير کنند و چهارم اينکه تيم مي‌تواند تا لحظه پاياني به تلاش خود ادامه دهد.

مديرعامل باشگاه آلومينيوم درباره رقابتي که با ذوب‌آهن براي بقا در ليگ برتر دارند خاطرنشان کرد:
تيم ما آنچنان خوب بسته نشده است فدراسيون براي 18 تيمي ماندن ليگ تصميم بگيرد که اگر اينگونه نباشد فوتبال ما ضربه خواهد خورد. شما ببينيد وقتي که دو تيم از ليگ برتر کم مي‌شود طبيعتاً از ليگ دسته يک هم تيم‌هايي کسر مي‌شوند و اين نشان مي‌دهد که استعدادهاي زيادي بايد بيرون بمانند. فدراسيون بايد بر اساس خواسته و قلب مردم تصميم بگيرد نه اينکه برنامه‌ريزي‌هايش بر اساس آن چيزي باشد که خودش تصميم مي‌گيرد. رقباي ما در ادامه فصل سخت‌تر هستند ما در هرمزگان با تراکتورسازي بازي خواهيم کرد و ميهمان سپاهان و گهر درود خواهيم بود از سه بازي آينده 6 امتياز مي‌خواهيم، قول مي‌دهم تيمي در هرمزگان نمي‌تواند نتيجه بگيرد.

جباري‌زاده در مورد صحبت‌هاي روز گذشته فرهاد کاظمي در نشست مطبوعاتي مبني بر اينکه برخي تيم‌ها با ايجاد حاشيه مي‌خواهند در ليگ برتر بمانند،‌ خاطرنشان کرد:
ما هم از خبر تعليق ذوب‌آهن و ملوان خبر نداشتيم نه کاري به اين مسائل داريم و نه دنبال اين موارد هستيم با صداقت کار خود را دنبال مي‌کنيم، دنبال دوز و کلک هم نيستيم. پيشنهاد مي‌دهم کسي هم دنبال اين مسائل نرود زيرا اول به خود او ضربه وارد مي‌شود. تعليق ملوان و ذوب‌آهن را از تلويزيون شنيديم. به ما هم ارتباطي نداشت که بخواهيم دنبال آن را بگيريم.

وي ادامه داد:‌ملوان در ديدار روز گذشته به جاي سه گل بايد 6 گل دريافت مي‌کرد. واقعاً از ملوان سرتر بوديم، دو گلي هم که خورديم خودمان تقديمشان کرديم. مردانه بازي مي‌کنيم و دنبال مسائل حاشيه‌اي نيستيم زيرا معتقديم بار کج به منزل نمي‌رسد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. نرگس   فروردین ۱۷, ۱۳۹۲  

    این جوری دهن آدم و باز میک نن یکی نیست بگه بازی تموم شده شما چه بخوایین 3 تا گل بزنین چه بخواین10 بزنین ملوان باری ما ملوانه ملوان ته جدولم بره از تیم کوچیک و بی خودی مثل شماه م گل بخوره مردم با غیت ازنلی ولش نمی کنن ما چرا اینو درک نمی کنید.

  2. شاهین   فروردین ۱۷, ۱۳۹۲  

    از ملوان بعید بود ملوان بد باز نکرد بلکه به تیم المینیوم راه داد واقعا تابلو بو باید مسیولین امر به این قضیه رسیدگی کنند تا حق تیمهای دیگر ضایع نشود


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب