به انزلي كه برگشتم انگار دنيا را به من دادند

به گزارش Malavan.ir و به نقل از سايت گل – فردا در انزلي فجر سپاسي به ميهماني ملواني مي رود كه طي دو سه هفته اخير بيدار شده و خطرناك به نظر مي رسد.اما اين بازي براي يك بازيكن فجر مسابقه ويژه اي است؛محمد حيدري كه حالا بعد از 8-7 سال بازي براي اين تيم به شهرش برگشته و حالا با پيراهن زرد فجر مي خواهد دروازه ملوان را باز كند.

حتما اين بازي بر اي تو بازي ويژه اي است؟

صد در صد چون من 8-7 سال در تيم ملوان بازي كردم و اولين بار است كه مي خواهم مقابل ملوان بازي كنم به همين خاطر شرايط برايم خيلي سخت است.

الان در انزلي هستي؟

بله امروز صبح رسيديم و الان هم در هتل سپيدكنار هستيم.

از اينكه در شهر خوت هستي چه احساسي داري؟

خب نمي توانم حسم را بيان كنم چون واقعا خيلي سخت است .من جز ملوان براي تيم ديگري بازي نكرده بودم و در تمام شادي ها و غم هايش همراه اين تيم بودم اما زمانه طوري ورق خورد كه از اين تيم جدا شوم.البته فوتبال همين است و الان بازيكن فجر هستم و بايد براي موفقيت اين تيم تلاش كنم .بايد سعي كنم براي تيمم خوب كار كنم تا به رتبه هاي بالاتري برسيم.

فكر مي كني در ورزشگاه تختي انزلي از تو استقبال نمي شود؟

خدا را شكر در مدتي كه براي ملوان بازي مي كردم رابطه خوبي با هواداران داشتم و فكر نكنم فردا هم مشكل خاصي به وجود بيايد.

حالا كه به انزلي برگشته اي از جدايي ناراحت و پشيمان نيستي؟

بالاخره براي هر كسي جدايي از شهر و ديارش سخت است.امروز كه به انزلي رسيدم انگار كه يك دنيا را به من داده اند چون خيلي وقت بود به انزلي نيامده بودم.كلا دوري برايم سخت بوده اما اميدوارم همان طور كه امروز يك روز خوب را شروع كرده ام فردا هم روز خوبي داشته باشم.

جدايي ات از ملوان به خاطر تغيير كادر فني بود يا خودت خواستي كه به تيم ديگري بروي؟

جدايي من ربطي به تغييرات كادر فني نداشت و خودم به خاطر مسائل ديگر ترجيح دادم بروم.وقتي ديدم شرايط براي رشدم فراهم نيست تصميم گرفتم بيرون از انزلي بازي كنم و به همين خاطر دوست داشتم مدتي بيرون از انزلي باشم كه اميدوارم تصميم خوبي گرفته باشم.

با اينكه در ملوان خوب كار مي كردي اما هيچ وقت بازيكن اصلي اين تيم نبودي.الان در فجر موقعيتت به چه شكلي است؟

در ملوان اكثر اوقات در پست اصلي ام به كار گرفته نمي شدم.من مهاجم نوك هستم اما هميشه در بال چپ يا هافبك چپ از من استفاده مي شد كه در اين پست هم بازيكنان خوبي داشتيم .من در اين پست از دروازه دور مي شدم ضمن اينكه چون بازيكنان خوبي در اين پست داشتيم فرصت زيادي به من نمي دادند اما در فجر در پستي كه دلم مي خواهد بازي مي كنم و اميدوارم تا آخر فصل شرايط قابل قبولي داشته باشم و تيم مان از وضعيت فعلي بيرون بيايد.

فكر مي كني با توجه به بردهاي اخير ملوان بتوانيد از اين تيم در انزلي امتياز بگيريد؟

خدا را شكر ملوان در دو بازي گذشته اش نتيجه گرفته اما تيم ما هم با آمدن آقاي ياوري منسجم شده و به لحاظ رواني وبدني شرايط خوبي داريم.با اين حال معتقدم بازي فردا 6 امتيازي است و 3 امتياز مسابقه مي تواند به هر دو تيم كمك كند تا در جدول تكاني بخورند.اميدوارم هر تيمي خوب بازي كرد به حقش برسد و سه امتياز را بگيرد.

تا حالا 3 گل براي فجر زده اي .فكر مي كني تا آخر فصل تعداد گلهايت به چند برسد؟

در وهله اول به ارائه بازي هاي خوب فكر مي كنم و برد تيم برايم مهمتر است ،حالا هر چقدر تعداد گلهايم بيشتر شود خب برايم بهتر خواهد بود.

اگر فردا به ملوان گل بزني شادي مي كني؟

صد در صد نه چون ملوان خانه اول من است و هيچ وقت نمي توانم چنين كاري انجام دهم اما اميدوارم اتفاقات خوبي در اين بازي بيافتد.

حالا كه سرمربي خارجي بالاي سر اين تيم است به سمت نيمكت ملوان مي روي؟

حتما مي روم.كاري ندارم كه سرمربي ملوان خارجي است .سرمربي هر كسي مي خواهد باشد .من به احترام ملوان به سمت نيمكتش مي روم ضمن اينكه دستياران سرمربي قبلا در اين تيم بوده اند و من با آنها كار كرده ام.

2 Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.