به‌‌‌‌‌‌خاطر احمدزاده از انزلی فرار کردم /بهتر است او خودش را به بیمارستان معرفی کند

مالک سابق باشگاه ملوان گفت: مردم انزلی بدانند در این اوضاع اقتصادی با تمام وجودم سعی کردم شرمنده آنها نشوم اما یکی از اصلی‌ترین دلایل حضور احمدزاده در ملوان بود که من را فراری داد.

حسین هدایتی در خصوص صحبت های محمد احمد‌زاده اظهار داشت: من به مردم فهیم انزلی و طرفداران این تیم علاقه خاصی دارم و هرگز نمی‌خواستم خدای ناکرده با مصاحبه‌ای این تیم را وارد حاشیه کنم.

وی افزود: صحبت‌های احمدزاده که واقعاً برای من جای تعجب دارد و ایشان در انزلی می‌گوید فقط من خوب هستم برایم جای تاسف داشت. هواداران ملوان بدانید در این وضعیت اقتصادی کشور با تمام وجودم تلاش کردم تا ملوان سرپا بماند و خداراشکر توانستم به خواسته‌ام برسم اما یکی از مواردی که بیشترین اثر را در خصوص رفتن من از ملوان نقش داشت همین آقای احمدزاده بود ایشان باعث شد تا من از انزلی فرار کنم و این تیم را ببخشم.

هدایتی خاطرنشان کرد: من حدود دو ماه پیش با هماهنگی مسئولان شهرستان انزلی، قراردادم را فسخ و حتی هزینه‌ای هم بابت این فسخ نگرفتم و پولی را که بابت سهام داده بودم بخشیدم و گفتم نمی‌خواهم، باز هم می‌گویم یکی از دلایلش همین آقای احمدزاده بود.

وی تصریح کرد: بعد از تسویه حسابی که داشتم قول دادم به خاطر عشق و علاقه خودم به مردم انزلی یک میلیارد به این تیم کمک کنم و حالا باید ببینم خدا چه می‌خواهد ، امیدوارم این عزت را به من بدهد که بتوانم این تیم پرطرفدار را حمایت کنم اما حالا آقای احمدزاده می‌گوید قرارداد ترکمنچای بسته ام و یا می‌خواستیم ملوان را به لیگ یک ببریم ، من به ایشان پیشنهاد می‌کنم بهتر است هرچه سریعتر خود را به بیمارستان معرفی و مراجعه کنند، مسئولان استانی همه چیز را در خصوص من می‌دانند و در طول مدتی که در انزلی بودم باور کنید با تمام وجودم زحمت کشیدم، فقط هم امیدوارم هواداران انزلی که همه چیز را در مورد این آقایان می‌دانند از من راضی باشند، همین برای من بس است.

4 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.