امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
۱۱:۵۳:۱۹ - پنج شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهشتی در ملوان هیچ مسئولیتی ندارد
رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان با اشاره سلب امتیاز مالکیت باشگاه ملوان از داریوش بهشتی گفت: هرچند بهشتی در کنار ملوان بوده است ولی با سلب امتیاز از وی، دیگر هیچ مسئولیتی در این باشگاه ندارد. به گزارش ملوان نیوز و به نقل از مهر، احمد دنیامالی اظهار کرد: بهشتی در بسیاری از موارد در […]

رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان با اشاره سلب امتیاز مالکیت باشگاه ملوان از داریوش بهشتی گفت: هرچند بهشتی در کنار ملوان بوده است ولی با سلب امتیاز از وی، دیگر هیچ مسئولیتی در این باشگاه ندارد.

به گزارش ملوان نیوز و به نقل از مهر، احمد دنیامالی اظهار کرد: بهشتی در بسیاری از موارد در کنار ملوان بود و معتقدم در آینده ملوان شریک است اما، با وجود سلب امتیاز مالکیت از وی، دیگر در باشگاه ملوان هیچ مسئولیتی ندارد.

وی در خصوص این احتمال که بهشتی از تیم ملوان به عنوان ابزاری برای مشهور کردن خود و رسیدن به مقاصد سیاسی بهره گرفته است توضیح داد: من الزاما نمی توام این مطلب را تایید کنم چرا که معتقدم باید منصفانه سخن گفت اما ممکن است در ذهن بهشتی مثل هر فرد دیگری برنامه هایی وجود داشته باشد و کسی نمی داند در ذهن او چه می گذشته است.

رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان با تاکید بر اینکه مجموعه ملوان، با همدلی شرایط خوبی را برای این تیم به وجود خواهند آورد افزود: کارهای زیادی برای ملوان در پیش رو داریم و امیدواریم نتیجه همه این فعالیت ها خوشایند هواداران باشد.

دنیا مالی در پاسخ به نهایی شدن ثبت قرارداد قلعه نویی گفت: اینکه در برخی رسانه ها اعلام شده قرارداد قلعه نویی ثبت نشده است، صحت ندارد و امیر قلعه نویی در ملوان مانده و با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه قلعه نویی یکی از مربیان حرفه ای فوتبال است، افزود: کسی مثل امیر قلعه نویی بیشتر از اینکه برای خود اهمیت قائل شود به فکر بازیکنانش بوده و هست.

وی ادامه داد: رمز موفقیت یک مربی حرفه ای در توانمندی های فنی و توانایی های مدیریتی اوست که امیر قلعه نویی هر دوی این ویژگی ها را دارد و با بازی های زیبایی که از ملوان شاهد خواهیم بود، این امر ثابت خواهد شد.

شامگاه گذشته داریوش بهشتی پس از کش و قوس های فراوان بر سر مالکیت تیم ملوان بندر انزلی، با تصمیم هیات مدیره این باشگاه به طور رسمی برکنار شد.

اولین کنفرانس خبری قلعه نویی نیز پیش از بازی  ذوب آهن اصفهان و ملوان بندر انزلی عصر امروز (پنج شنبه) در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می شود.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. آیدین آقازاده   مرداد ۸, ۱۳۹۴  

    ولی اعلام شده که اکبر محمدی توی این کنفرانس خبری شرکت میکنه که.من نمیدونم هوادارهای ملوان چیکار کردن که محکوم هستند همیشه تا دقیقه آخر حرص و جوش بخورن.اون از فصل قبل که تا آخرین دقیقه لیگ هوادارها داشتن سکته میکردن و اینم از الان و مشکل مالکیت و سرمربی.خدا خودت به داد عشق مردم انزلی (ملوان)برس.

  2. rahman   مرداد ۹, ۱۳۹۴  

    واقعا مرحبا به این انتخابتون دلیلش اینه که خودتون میخواین جزهیت مدیره باشید بهشتی نباشه یکی مثل بهشتی مهم اینه که برای پیش بردن اهدافتون ازاسم ملوان استفاده کنیدبازفردا یکی روانتخاب میکنن بهش هشدارمیدن ماهم باید جزهیات مدیره باشیم برای امثالی مثل دنیامالی مهم نیست که اون فرد صلاحیت مالکیت ملوان رونداشته باشه فقط مهم خودشونن نه هوادرها گندش رودیگه بالا اوردین


  • آخرین اخبار
  • گوناگون
پيشنهاد سردبير
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 0
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب