بهتر بودیم و بردیم

زلاتکو کرانچار پس از پيروزي 3 بر يک تيمش مقابل ملوان گفت:‌

بعد از يک شکست غير منتظره موفق شديم در اين مسابقه بازگشت خوبي داشته باشيم و روند بازي را در اختيار بگيريم. از ابتداي مسابقه آهنگ بازي خودمان را به حرف تحميل کرديم و پس از خلق چند موقعيت به گل رسيديم. بازي بسيار خوبي را ارائه کرديم و در جريان مسابقه بر حريف برتري داشتيم خوشحاليم که در اين ديدار نتيجه گرفتيم و توانستيم به رقابت با حريفانمان به بالاي جدول بازگرديم.

وي در مورد گلزني احمد جمشيديان و خوشحالي فراوان او اظهار داشت:

‌از گلزني جمشيديان خوشحال هستم او در چند مسابقه است که به ميدان مي‌آيد و براي بالا کشيدن تيم تلاش مي‌کند. برايمان بسيار مهم است که بازيکناني که به عنوان جانشين به ميدان مي‌آيند تاثيرگذار باشد و اثر مثبتي روي تيم بگذارند.

کرانچار در مورد ديدار بعدي سپاهان در ليگ قهرمانان آسيا مقابل النصر عنوان کرد:

من خودم شخصا در دبي يکي از بازي‌هاي اين تيم را نگاه کردم و فيلم چند مسابقه اين بازي را تهيه و آناليز کرديم. النصر نسبت به سال قبل تيم باکيفيت‌تري است و فکر مي‌کنم بازي پرفشاري را پيش‌رو داريم.

وي در مورد اينکه سپاهان روي اشتباهات گل‌هاي زيادي را دريافت مي‌کند، عنوان کرد:

 بايد بازي‌هايمان را بيشتر آناليز کنيم تا ديگر چنين اشتباهاتي را تکرار نکنيم. برخي اشتباهات ما باعث شده 3 امتياز را از دست بدهيم. سپاهان تيمي با گرايش حمله است که اين موضوع باعث مي‌شود فضايي در اختيار حريفان قرار بگيرد که روي بازيکنان فشار بگيرد. گل‌هايي که در بازي مقابل مس، فولاد، تراکتور، نفت و حتي پرسپوليس دريافت کرديم روي همين اشتباهات بود. طبيعي است که بازيکنان در فوتبال گاهي دچار اشتباه شود.

سرمربي سپاهان در مورد اينکه وضعيت چمن فولادشهر بسيار بهتر شده است، خاطرنشان کرد:

 وضعيت الان بسيار بهتر است. بايد از مسئولان تشکر کنيم و به آنها تبريک بگوييم که اين فرصت را به وجود آوردند که شرايط زمين بهتر شود و بتوانيم به خوبي ميزباني کنيم. اينکه ما در شهر خودمان به ميدان مي‌رويم و هواداران مي‌توانند از اين موضوع لذت ببرند بسيار مهم است. اميدوارم تماشاگران در بازي مقابل النصر حضور پررنگي در ورزشگاه داشته باشند و به ما دلگرمي بدهند.

کرانچار در مورد اينکه سپاهان از موقعيت‌هاي گلزني‌اش به خوبي استفاده نمي‌کند، گفت:

 از اين موضوع راضي نيستم شانس‌هاي گل زيادي را ايجاد مي‌کنيم اما از آنها استفاده نمي‌کنيم بايد در بخش حمله زهردارتر عمل کنيم. اين موضوع را به طور مداوم به بازيکنان تذکر مي‌دهم و بايد اين مسئوليت را قبول کنيم. در مسابقات سنگيني که ادامه داريم بايد حواسمان را جمع کنيم. در ادامه بازي‌ها يکي دو شانس برايمان بوجود مي‌آيد تا بتوانيم با استفاده از آنها به صدر جدول برسيم. اگر قدر اين شانس‌ها را ندانيم جاي هيچ عذر و بهانه‌اي باقي نمي‌ماند و نمي‌توانيم قهرمان شويم.

سرمربي سپاهان در مورد عملکرد حاج صفي اظهار داشت:

 حاج صفي بازيکن بسيار خوبي است که با حرکات انفرادي خودش را در موقعيت‌هاي مناسبي قرار مي‌دهد. او بايد با توجه به وضعيتي که در بازي وجود دارد تصميم بگيرد که پاس بدهد و يا اينکه خودش کار را تمام کند

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.