بهتر است درباره شايعات چيزي نگويم

دراگان اسکوچيچ درباره شکست سنگين سه بر صفر تيمش برابر سايپا در بازي گذشته بيان کرد: اتفاقات زيادي عليه ما افتاد. دو موقعيت بسيار عالي گلزني را از دست داديم و همان توپ‌ها متاسفانه به راحتي وارد دروازه ما شد. از سويي ما يک ضربه پنالتي به دست آورديم اما به گل تبديلش نکرديم و همين امر کار ما را سخت‌تر کرد. گل دوم سايپا را هم داور به ثمر رساند با اين حال از داوري ناراحت نيستم ولي آنها تاکنون سه امتياز از ما گرفته‌اند.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از ايسنا ، او در پاسخ به اين سوال که آيا صحت دارد عليه او در ورزشگاه تختي شعارهايي داده شده است گفت: من دوست دارم هواداران‌مان تنها حمايت و حرفه‌اي فکر کنند. با اين حال فکر نمي‌کنم که اين مسائل صحت داشته باشد. تا آنجا که من مي‌دانم اين مسائل صحت ندارد. البته شايد شما بهتر بدانيد. بهتر است من چيزي نگويم. اگر درودگر گفته از من حمايت مي‌کند، من چه بگويم؟

اسکوچيچ در پايان و در پاسخ به سوالي درباره ديدار اين هفته تيمش برابر تراکتورسازي تبريز بيان کرد: بايد در آن ديدار بجنگيم و بدون توجه به شايعات، رو به جلو حرکت کنيم. مي‌خواهيم خاطره هفته گذشته را پاک کنيم و مطمئن باشيد که اين توانايي را داريم.

10 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.