بعد از گل سوم عده‌اي از خوشحالي نمي‌دانستند چکار کنند (+ Malavan.ir)

به گزارش Malavan.ir و به نقل از 90 در بازي ملوان با سايپا اتفاقاتي روي سکوهاي تختي انزلي افتاد که اکثر بازيکنان بومي و غيربومي از آن ناراحت شدند. يکي از اين نفرات سيدجلال رافخايي آقاي گل فصل گذشته ملوان است که گفت‌وگوي 90 را با او مي‌خوانيد.
90: چرا باختيد؟
ما در انزلي تحت فشار هستيم و از همان شروع مسابقه همه دوست دارند که حمله کنيم و گل بزنيم. متاسفانه جو ورزشگاه طوري است که کسي راحت فوتبال بازي نمي‌کند و در شهر خودمان غريبه هستيم. ما خوب بازي مي‌کرديم که دو مصدوم اجباري داديم و بعد از گل اول شيرازه تيم پاشيد و دو گل ديگر خورديم که همگي به مشکلات اخير برمي‌گردد.
90: يعني از ملوان حمايت نمي‌کنند؟
حمايت که نمي‌کنند هيچ خيلي‌ها تيم را تخريب هم مي‌کنند. بازيکن را صدا مي‌کنند و توي چشمش فحش مي‌دهند! اين بازيکن چطوري فوتبال بازي کند؟ هوادار در چشم بازيکن نگاه مي‌کند و فحش ناموس مي‌دهد انتظار هم دارد اين بازيکن بازي کند! من مي‌خواهم يک روزي جاي بازيکنان با هواداران عوضي شود و همين حرف‌ها را به آنها بزنند ببينند چه مي‌کشند؟ هوادار جلوي چشم زارع مي‌گويد پولي که گرفتي حرامت باشد. آخر کدام پول را مي‌گويد؟ مگر مازيار بازيکن کوچکي است که به او توهين مي‌کنند. حق سعيد سالارزاده نبود که بدترين توهين‌ها را بشنود. واقعا اين چه حمايتي است که از ملوان مي‌کنند؟
90: سر همين فحاشي‌ها يک امتياز هم از تيمتان کسر شده؟
ما يک زماني به عشق هواداران بازي مي‌کرديم ولي آنها دلمان را شکستند. ولي مشکلي نيست و يک عشق ديگر باقي مانده آن هم عشق به ملوان است که تلاش مي‌کنيم تا تيم را سروسامان دهيم. البته فراموش نکنيد هستند هواداراني که به ورزشگاه مي‌آيند و بدون کوچکترين مشکل بازي تيمشان را نگاه مي‌کنند. دست اين هواداران درد نکند، بعضي‌ها نيز هم مشکل درست مي‌کنند و هم باعث کسر امتياز مي‌شوند!
90: خيلي دل پري داري؟
وقتي خودي‌ها تيم را مي‌زنند چرا دل پري نداشته باشم؟ بعد از گل سوم عده‌اي از خوشحالي نمي‌دانستند چکار کنند. اسم اين آقايان را مي‌دانم ولي بهتر است نگويم …

Malavan.ir : دل کاپیتان تیم و آقای گلی که یک میلیارد و سیصد پیشنهاد داشت را بعضی ها بخاطر منافع خودشان شکستند ، جلال و مازیار بخاطر پول نماندند چون خود من در جریان تک تک پیشنهاد هایشان هستم ، نمی تونم تو چشم مازیار و جلال نگاه کنم از این بعد و بگم جلال گل بزن ماشالله گل بزن آخه برای کی؟ گل بزنه طرف کی بره؟ آنهایی که اینجور شعارهایی را دادند خط شان مشخص است ولی برای کسانی متاسفم که نشستند و فقط به شعار ها گوش دادند و نگاه کردند .

6 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.