برد حق ما بود

مازيار زارع اظهار داشت: پس از 3 هفته دوري از ميادين وضعيتم بهتر شده و روز گذشته نيز با تلاش همه بچه‌ها و حمايت هواداران خونگرم انزلي در بارش باران موفق شديم داماش را شکست دهيم.
اين 3 امتياز حق ما بود چون بازي خوبي انجام داديم و بايد به حقمان مي‌رسيديم. با وجودي که فرصت‌هاي ديگري هم داشتيم.
در هفته‌هاي گذشته خيلي بد آورديم همه چيز دست به دست هم داد تا کمي از جمع بالانشينان عقب بيفتيم. ما در بازي مقابل گهر و صنعت نفت خيلي مفت 3 امتياز را از دست داديم اما خوشبختانه روز گذشته توانستيم برخي از اتفاقات نيم فصل دوم را جبران کنيم.

هافبک ملوان در خصوص شکستن صندلي‌هاي ورزشگاه انزلي نيز گفت:

 شکستن صندلي و حواشي‌ها به من مرتبط نمي‌شود که درباره‌اش نظر بدهم. اصلا درباره موضوع حرف نزنم بهتر است چون وظيفه من خدمت به تيم در چارچوب سبز است. خوشبختانه همه بودند و همه چيز را ديدند.

زارع در خصوص آسيايي شدن ملوان نيز يادآور شد:

 شرايطمان براي آسيايي شدن خيلي سخت است اما هرگز نااميد نيستيم. در هفته‌هاي آينده بايد بيشتر تلاش کنيم تا امتياز‌هاي از دست رفته را جبران کنيم.

اين بازيکن در پايان درباره انتقاد‌هايي که از کي‌روش مي‌شود يادآور شد:

 نتايجي امروز به دست آمده و بايد اين 3 بازي هم با آرامش اجازه دهيم تا کي‌روش کار خود را انجام دهد. ما مي‌توانيم به جام جهاني برويم. از طرف ديگر بايد در پيکارهاي راهيابي به جام ملت‌هاي آسيا حضور پيدا کنيم که به نظرم آرامش در حال حاضر به تيم ملي بيشتر کمک مي‌کند تا مسائلي ديگر.

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.