برای یک امتیاز به تهران آمده بودیم

محمد احمدزاده پس از شکست يک بر صفر برابر پرسپوليس در نشست خبري اظهار داشت: مي‌توانستيم يک امتياز از پرسپوليس بگيريم و فقط يک فرصت گلزني داشتيم. پرسپوليس در خانه‌ خودش بازي مي‌کرد.

به گزارش فارس، وي در خصوص اينکه برنامه‌هايشان براي فصل آينده چيست، گفت: مگر چه انگيزه‌اي براي ما گذاشته‌اند؟ به نظر مي‌رسد امسال با تمام وعده‌ و وعيد‌هاي داده شده اهداف‌مان جا گذاشته شده است، شما آن‌وقت به فکر فصل آينده هستيد. مالک باشگاه فراموش کرده چه هدفي براي اين فصل داشته است. تيمي که اين همه قدمت دارد با آن مثل يک بچه سرراهي برخورد مي‌شود. هدايتي چند بار در انزلي دور افتخار زد و بيشترين استقبال را از سوي مردم ديد اما بدون آنکه مشکلات را حل کند تيم را رها کرد.

وي ادامه داد: پرداخت 38 درصد از مطالبات بازيکنان درست است؟ آيا اين نحوه تيمداري درست است؟ منتظريم ببينيم چه اتفاقي در آينده براي اين تيم مي‌افتد. آيا اين مسايل ادامه دارد؟ درست مثل همين حرف‌ها را 4 سال پيش در مورد مجموعه‌اي که ملوان را اداره مي‌کردند، گفتم ولي متهم شدم و درست همان مجموعه قبل از امسال ملوان را رها کرد.

احمدزاده تصريح کرد: هدف مردم انزلي اقتدار ملوان است و از مالک باشگاه تقاضا مي‌کنيم اهدافش را براي آينده روشن کند. حق ملوان اين نيست که اينگونه با او برخورد شود. حق مردم اين نيست که با آنها بازي شود. مردم انزلي فوتبال را مي‌فهمند و عاشق تيم‌شان هستند. تيم ملوان در پوست و گوشت و خون آنان است و هدايتي تکليف خودش و ملوان را روشن کند و ما هم مثل شما منتظريم ببينيم اهداف ملوان چرا اينگونه پيش رفت. من هم به نوبه خودم مقصرم ولي چيزي که مي‌توانست ملوان را به مقصد برساند حمايت مالي است که به هيچ عنوان انجام نشد. تيم رها شده است.

وي در مورد حرف‌هاي درودگر مديرعامل باشگاه مبني بر ترکيب پر ايراد ملوان در ديدار با پرسپوليس، گفت: خيلي اتفاق‌ها مي‌توانست رخ بدهد. مهم‌ترين مسئله اين است که به تيم رسيدگي نشد، بي‌جهت مسايل را به بيراهه نبريم. اکنون کميته فني تشکيل شده چه اتفاقي افتاده است. آن هم در دو مسابقه‌اي که نه براي ملوان مهم است نه تاثيري دارد. درودگر بازي را به سمت ديگر مي‌برد. بازي را خوب انجام مي‌داديم اما بد نتيجه گرفتيم. هر گروهي که بخواهد کار کند مي‌تواند اما براي موفقيت عواملي وجود دارد که مهم‌ترين آن سرمايه‌گذاري است. در انزلي نياز به سرمايه‌گذار داشتيم چراکه سرمايه‌گذار هم داشتيم. آيا شما فکر مي‌کنيد ما نياز به راهبر داشتيم؟ ملوان آنقدر سابقه دارد که راهبري شود. ملوان بايد مشکلات مالي سال‌هاي گذشته را حل کند. به صراحت مي‌گويم اصلي‌ترين مشکل ملوان در همه سال‌ها و به خصوص امسال با اين همه وعده و وعيد مشکلات مالي بود. مشکلات را حل کنيد تا ببينيد ملوان چه تعداد بازيکن جوان به فوتبال معرفي مي‌کند. مشکل ما عدم حمايت بود و مالک باشگاه تيم را رها کرد.

وي ادامه داد: هر مسئله ديگري که گفته مي‌شود ذهن ديگران را به سمت سفسطه پيش مي‌برد. من حرفي در مورد درودگر نزده‌ام. درودگر که مالک باشگاه نيست.

سرمربي ملوان در پاسخ به اين سوال که آيا صحبت‌هاي درودگر در مورد اينکه عده‌اي دوست ندارند بازيکنان جوان به اين تيم بيايد، گفت: هيچکس نمي‌تواند بگويد احمدزاده براي ملوان سازندگي نکرد. اگر سازندگي باشد بيشترين سهم را من دارم پس بدون شعار دادن و خارج شدن از اصل مطلب بايد بگوييم سازندگي کار ملوان است و هميشه همين‌گونه بوده است و هيچکس هم نمي‌تواند اين سياست را وارد باشگاه کند زيرا اين تفکر اصلا جديد نيست. در سال 79 شانزده بازيکن به ملوان آوردم و در ليگ حرفه‌اي بازي دادم. پژمان نوري، عشوري‌زاده، اشجاري و … فقط 18 سال داشته‌اند، ملوان قبلا اين کارها را کرده و اين مسئله را به نام خودتان نکنيد، هيچکس نمي‌تواند ادعا کند در سازندگي بيشتر از من نقش داشته است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.