برای بررسی تبانی به حرف‌های سعیدلو به فینال ملوان – پرسپولیس مراجعه کنید

صادق درودگر در گفت‌‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره بازی فردای ملوان و گسترش فولاد تبریز در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: قطعا بازی سختی در انتظار تیم ما خواهد بود. درست است که در خانه به میدان می‌رویم اما متاسفانه چند بازیکن مصدوم داریم. با این حال بازیکنان ما با تمام وجود هم قسم شدند تا دراین دیداربه پیروزی برسند.

وی با تاکید بر اینکه امیدوار است تیمش مقابل گسترش فولاد به برتری برسد درباره آینده دراگان اسکوچیچ عنوان کرد: امیدواریم شرایط طوری رقم بخورد که تا پایان فصل در خدمت این مربی باشیم.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی در خصوص اتفاقات حاشیه‌ای که برای یکی از بازیکنان این تیم در انزلی پیش آمده تصریح کرد: تمام این صحبت‌ها یک سوءتفاهم بود که خوشبختانه حل شد و دیگر مشکلی نیست. از این دست اتفاقات در باشگاه‌های دیگر به وفور رخ می‌دهد اما کسی به آن نمی‌پردازد.

درودگر در واکنش به اظهارات علی کفاشیان مبنی بر اینکه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال علی دایی را از سرمربیگری تیم ملی کنار گذاشته بود و نه احمدی‌نژاد گفت: نه آمدن دایی دست فدراسیون بود و نه رفتنش. واقعا بعضی از موارد آنقدر مشخص است که نمی‌شود در مورد آن صحبت کرد.

وی درباره مسئله تبانی در فوتبال ایران اظهار داشت: مطمئن باشید فدراسیون در این پرونده هم به خوبی عمل نمی‌کند و راحت از آن می‌گذرد. چطور آقایان درباره بازی این فصل ملوان و سایپا صحبت نمی‌کنند. همه دیدند محسن قهرمانی کمر تیم ما را در آن بازی شکست.

مدیرعامل ملوان در پاسخ به اینکه آیا بهتر نیست نهادهای امنیتی و اطلاعاتی وارد پرونده تبانی شوند تاکید کرد: وقتی تبانی محرز شده معلوم است که فدراسیون صلاحیت رسیدگی به آن را ندارد و باید مراجع قضایی به این پرونده رسیدگی کنند. شما مطمئن باشید در سرنوشت تیم‌های صعود کننده و سقوط کننده در فوتبال ایران همین مسائل وجود داشته است.

درودگر ادامه داد: باید از این داورها اعتراف بگیریم تا کارهایی که انجام دادند را بگویند. البته همه ما به این مسئله باور داریم که جامعه داوری پاکی در فوتبال ما فعالیت می‌کنند و فقط یکی، دو نخاله میان آنها وجود دارد که باید با آنها برخورد شود.من هنوز مانده‌ام که در بازی ما و سایپا چطور داور خطای محرز روی مدافع ما را ندید. در همین فصل در بازی با پرسپولیس، تراکتورسازی و فولاد ما 3 گل آفساید دریافت کردیم که دیده نشد.

وی با اشاره به پرونده تیم‌های صنعت نفت و راه‌آهن برای حضور در لیگ برتر گفت: شما دنبال همین پرونده و بازی فینال جام حذفی بین پرسپولیس و ملوان بروید تا ببینید چه کسانی تبانی کردند. تمام شواهد این مسئله موجود است و باید با قاطعیت با افراد متخلف برخورد شود؛ هرچند نباید به شخصیت کسی خدشه وارد شود. بعضی از آقایان هیچ حرکتی نمی‌کنند و فقط می‌خواهند دیگران را بدنام کنند. ما که می‌دانیم با دیگران مماشات می‌کنند به خاطر همین اعتقاد داریم رسیدگی به این مسئله نباید رسانه‌ای شود و در سکوت کامل باید یقه متخلفان گرفته و به قوه قضائیه تحویل داده شود.

مدیرعامل باشگاه ملوان در پایان به تسنیم گفت: وقتی علی سعیدلو رئیس وقت سازمان تربیت بدنی پیش از بازی فینال جام حذفی بین پرسپولیس و ملوان می‌گوید باید پرسپولیس قهرمان شود، تبانی از همین جاها شروع می‌شود. چرا سعیدلو بی طرف نبود؟ این مسائل باید بررسی شود. فقط بگویم سعیدلو در همان زمان رئیس هیئت مدیره مدیره باشگاه پرسپولیس بود.

4 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.