برای برد در میان حاضر می شویم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بیژن شجاعی در غیاب اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار فردای ملوان برابر راه‌آهن گفت: ملوان در فصل جدید 15 بازیکن خود را از دست داده و 12 بازیکن جدید گرفت. فکر می‌کنم هنوز از نظر انسجام تیمی به شرایط ایده‌آل نرسیده‌ایم و تلاش می‌کنیم از این نظر قوی‌تر شویم.

دستیار اول اسکوچیچ اضافه کرد: دو بازی گذشته راه‌آهن را آنالیز کردیم. آنها تیم بسیار جوان و تکنیکی دارند و از کادر فنی و مربی بادانشی بهره می‌برند. دستور کار دو تیم بازی هجومی است و فکر می‌کنم فردا بازی جذاب و دیدنی را شاهد خواهیم بود زیرا هر دو تیم برای پیروزی به میدان می‌روند.

شجاعی در مورد علت جدایی تعداد زیادی از بازیکنان فصل گذشته ملوان از این تیم گفت: بعضی از بازیکنان به خاطر پیشنهاداتی که بهتر بود از تیم جدا شدند و تعدادی هم با صلاحدید کادر فنی و مدیریت باشگاه جدا شدند تا به جوانان و کسانی که در تیم‌های پایه ما پرورش یافتند فرصت داده شود خودشان را مطرح کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حضور اولین سرمربی خارجی تاریخ ملوان برای اهالی انزلی جا افتاده است یا خیر، گفت: ما مربی خارجی آوردیم که از نظر دانش و علم روز توانا است و بیشتر تمریناتمان را در استادیوم برگزار می‌کنیم تا تماشاگران عملکرد او را ببینند. خوشبختانه کسانی که فوتبال را درک می‌کنند از این موضوع استقبال کردند.

وی افزود: همه جا مشکلات و محسنات وجود دارد، محاسن این اتفاق هم این است که اسکوچیچ می‌تواند معلمی باشد برای فوتبال انزلی و دانشش را در اختیار سایر مربیان بگذارد.

مربی ملوان با اشاره به اینکه این تیم برای رسیدن به هماهنگی نیاز به زمان بیشتر دارد، گفت: تیم ما جوان است و بازیکنان جوان از نظر فنی به زمان بیشتری نیاز دارند تا هماهنگ شوند. امیدوارم هواداران نیز فرصت بدهند و بتوانیم تیم خوبی برای آینده داشته باشیم.

شجاعی عنوان کرد که در دیدار مقابل راه‌آهن آرمان رمضانی را به دلیل مصدومیت و سعید عزت‌اللهی را به دلیل حضور در اردوی تیم ملی در اختیار نخواهند داشت.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.