بدهي‌ها مربوط به دوران من نيست

صادق درودگر در مورد وضعيت بدهي و تعليق باشگاه ملوان انزلي گفت: اين بدهي‌هاي مربوط به دوران مديريت من در ملوان نيست و مربوط به سال‌هاي 89 – 90 و 90 -91 است. از دوران مديريت من در ملوان فقط 3 بازيکن مانده‌‌اند که براي پر کردن فرم تسويه حساب نيامده‌اند که شايد در روزهاي آينده نيز آنها هم اين کار را انجام دهند. البته بازيکنان ملوان لطف کردند و 30 درصد از مبلغ قرارداد فصل قبل خود را از باشگاه نگرفتند.

به گزارش Malavan.ir ، وي ادامه داد: اينکه زير کولر گازي بنشينيم و براي باشگاه‌ها تصميم بگيريم کار راحتي است، اما براي تدارک يک تيم، ايجاد شرايط مناسب براي يک باشگاه براي حضور در مسابقات کار دشواري است.

از مسئولان محترم فدراسيون فوتبال مي‌خواهم نگاه ويژه‌اي به ملوان داشته باشند زيرا ما باشگاهي هستيم که از هيچ نهاد دولتي و نظامي يک ريال پول نمي‌گيريم.

درودگر تصريح کرد: بدهي باشگاه ملوان مربوط به شرکتي است که شماره ثبت آن هم با شماره ثبت ملوان فرق مي‌کند. ما باشگاه ملواني هستيم که شماره ثبت ما 16 است و هيئت مديره و مديرعامل جدايي داريم. آن باشگاه نيز شماره ثبت 3 دارد که اکنون به عنوان هيئت تسويه مشغول به کار است و آنها بايد بدهي خود را تسويه کنند. مسئولان فدراسيون فوتبال بايد بدانند که باشگاه‌ها کارخانه چاپ اسکناس نيستند، بايد آنها حق و مطالبات باشگاه‌ها را هم وصول کنند، اينکه حق پخش تلويزيوني صد ميليارد توماني را به قيمت 17 ميليارد تومان بدهند که هنوز 7 ميليارد آن وصول نشده درست نيست. در ضمن ما به سازمان ليگ دعوت شده‌ايم و احضار نشده‌ايم.

مديرعامل باشگاه ملوان انزلي در مورد ميزان کمک حسين هدايتي به اين باشگاه گفت: او 80 درصد پولي را که بابت فصل قبل گفته بود به ملوان داد و فقط 500 ميليون تومان از اين پول باقي مانده است که آن را ظرف روزهاي آينده پرداخت خواهد کرد، بابت فصل جديد هم يک ميليارد تومان قول داده که به ما بدهد که قطعا در روزهاي آينده اين کار را مي‌کند. بايد از زحمات او قدرداني کرد، نبايد نيمه خالي ليوان را ديد، برخي افراد مثل مورچه هستند و وقتي يک قطره آب در لانه‌شان مي‌افتد فرياد مي‌زنند که دنيا را آب برد، واقعيت آن است که هدايتي به باشگاه ملوان کمک زيادي کرد آن هم در حالي که در همين شهر انزلي افراد ملاک و زمين‌‌‌داري هستند که وضع مالي بسيار خوبي دارند اما يک ريال هم به باشگاه ملوان کمک نکردند.

درودگر در مورد اينکه وضعيت مالکيت باشگاه ملوان به چه صورت خواهد شد؟ گفت: مي‌خواهم طرح سهامي عام شدن اين باشگاه را به هيئت مديره ببرم و باشگاه ملوان را به صورت سهامي اداره کنيم، در واقع بخشي سهام به صورت سهام داراي رأي و بخشي به صورت سهام بدون رأي خواهد بود و در اين صورت مي‌‌توانيم باشگاه ملوان را به صورت سهامي عام اداره کنيم و مديرعامل با رأي مردم انتخاب شود. ما مي‌خواهيم ابتدا ميزان بدهي‌هايمان صفر شود و سپس به سمت درآمدزايي هم پيش برويم.

منبع : فارس

3 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.