بدشانس بودیم / سؤال بعدی

به گزارش Malavan.ir و به نقل از خبرگزاری فارس، دراگان اسکوچیچ پس از تساوی بدون گل ملوان مقابل نفت اظهار داشت: زمانی که بازی به تساوی می‌رسد نتیجه راضی‌کننده‌ای نیست ما دوست داشتیم که به برتری دست یابیم و برای برنده شدن باید گل بزنیم که این امر در این بازی صورت نگرفت.

وی ادامه داد: از نیمه اول راضی نیستم و نمی‌دانم علت اینکه ضعیف بازی کردیم چه بود شاید بدی آب و هوا تاثیر گذاشت اما در نیمه دوم بهتر بازی کردیم و فکر می‌کنم نتیجه مسابقه منصفانه بود.

سرمربی ملوان در مورد اینکه آب و هوای تهران هم اکنون بهترین شرایط خودش را دارد، یادآور شد:‌من خودم فوتبال بازی کردم و می‌دانم آب و هوا یعنی چه. به دنبال عذر و بهانه هم نیستم و در این بازی بدشانس هم بودیم. دغاغله را از دست دادیم و جلال رافخایی را در اختیار نداشتیم این دو بازیکن مهاجمان مهم ما هستند.

اسکوچیچ در مورد قضاوت داور خاطرنشان کرد: در گذشته زیاد در مورد این موضوع صحبت کردم و امروز نمی‌خواهم درمورد آن صحبت کنم.

وی در مورد اینکه تساوی مقابل نفت راضی‌کننده بود گفت: دوست دارم همیشه برنده باشیم اما مساوی هم در این بازی خوب بود. به هر حال باید ببریم که امتیازها را جمع کنیم. ما پایین جدول هستیم و باید با کسب 3 امتیاز خود را به رده‌های بالا برسانیم. البته حرفه‌ای هستیم و بازی خود را انجام می‌دهیم.

سرمربی ملوان تاکید کرد: حضور هواداران ملوان در ورزشگاه خیلی خوب است من دیدم که تیم نفت هواداری ندارد همیشه دوست دارم که ورزشگاه‌ها پر از هوادار باشد.

اسکوچیچ در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا از سوی باشگاه اولتیماتومی به او داده شده،‌گفت: سؤال بعدی.

8 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.