بدشانسي گريبان‌مان را گرفته است

صادق درودگر در مورد شرايط اين تيم پس از شکست خانگي 2 بر يک برابر ذوب‌آهن اظهار داشت: وضعيت تيم خوب است اما بدشانسي گريبان ما را گرفته است. در بازي مقابل ذوب‌آهن 8 موقعيت صددرصد گل داشتيم و حتي مربي ذوب‌آهن و رجب‌زاده نيز گفتند که ملوان بايد اين بازي را مي‌برد.

به گزارش Malavan.ir و به نقل از تسنيم ، وي افزود: به هر حال شما نمي‌توانيد با حوادث روزگار بجنگيد. وظيفه ما اين است که شرايط و امکانات را فراهم کنيم و اين کار را هم انجام داده‌ايم. بازيکنان ما تا محوطه 6 قدم حريف پيش مي‌روند اما گويا مقابل دروازه حريف ديوار کشيده‌اند که توپ‌هاي ما گل نمي‌شود. اميدوارم از بازي بعدي ديگر اين اتفاق نيفتد.

مديرعامل باشگاه ملوان بندرانزلي با بيان اين جمله که زمان وجود دارد و مشکلات برطرف خواهد شد نسبت به آينده تيمش ابراز اميدواري کرد.

او در مورد کادر فني تيم ملوان نيز گفت: در کادر فني تغييراتي ايجاد نمي‌شود و کماکان با همين کادر ادامه مي‌دهيم.

درودگر در مورد بازي بعدي اين تيم برابر مس کرمان که آن هم وضعيت چندان مناسبي ندارد و براي پيروزي برابر سپيدپوشان قرار خواهد گرفت، گفت: هر 16 تيم ليگ مي‌خواهند پيروز شوند و شرايط براي همه حساس است. بعضي از تيم‌ها در بالاي جدول و بعضي هم در پايين جدول چنين شرايطي دارند. ضمن اينکه معتقدم تيم‌ها از نظر کيفي تفاوت چنداني با هم ندارند و حتي استقلال، سپاهان و پرسپوليس هم نسبت به فصل گذشته ضعيف‌تر شده‌اند.

مديرعامل باشگاه ملوان با اشاره به هواداران نماينده انزلي در ليگ برتر از آنها درخواست کمک کرد و گفت: از مردمي که ملوان را دوست دارند، به اين تيم عشق مي‌ورزند و دست‌شان به جيب‌شان مي‌رسد مي‌خواهم که به باشگاه کمک کنند. دوست ندارم افراد ضعيف اين کار را انجام دهند. آنها خودشان مشکل دارند و ما بايد کمک‌شان کنيم ولي از افرادي که انزلي‌چي و طرفدار ملوان هستند و وضع مالي خوبي دارند مي‌خواهم حالا که مسئولان ما را فراموش کرده‌اند آنها فراموش‌مان نکنند.

صادق درودگر در پاسخ به اين پرسش که آيا حسين هدايتي بدهي يک و نيم ميلياردي‌اش به ملوان را پرداخت کرده يا خير عنوان کرد: هدايتي 300 ميليون از اين پول را داده است. هم‌اکنون در حال رفتن به دفتر کار او هستم تا در مورد باقي‌مانده اين پول صحبت کنيم.

یک دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.