بخش دولتي به ما کمک کند

صادق درودگر در خصوص مسائل اختلافاتي که با هيئت فوتبال استان داشته عنوان کرد: به هر حال برخي‌ها يک سال درگير هستند و پس از آن مشکلات برطرف مي‌شود، هم اکنون هم الماسخاله از يکديگر راضي هستيم.

به گزارش فارس، وي درباره جلسه مديران باشگاه‌ها با مسئولان فدراسيون باري برطرف کردن مشکلات ورزشگاه‌ها خاطر نشان کرد: جلسه خوبي بود، در اين جلسه هماهنگي‌هاي لازم را انجام مي‌دهيم تا امتيازهايمان در آسيا کم نشود اما مشکلي که وجود دارد مسئله مالي ملوان است که هنوز حل نشده تمام انرژي خود را صرف اين امر مي‌کنم.

وي درباره پيروزي ملوان تصريح کرد: به هر حال وقتي بازيکنان برد مي‌اورند توقع دارند از تمام بازيکنان و مربيان تشکر مي‌کنم، بايد بخش دولتي به من کمک کند و علاوه بر اسپانسرمان تا وضعمان بهتر شود.

مدير عامل باشگاه ملوان ياد آور شد: نيروي دريايي قدرت اين رادارد که بخواهد به ما کمک کند اما قانون اجازه را نمي‌دهد اگر اين مسئله برطرف شود مشکلات ما حل خواهد شد، ما به دولت آينده مي‌گوييم که هر که به باشگاه‌هاي بزرگ کمک مي‌کند نصف آن را به ملوان بدهد و ما شرايطي را فراهم خواهيم کرد که از آنها بهتر باشد.

وي درباره مشکلات ورزشگاه ملوان گفت: اين ورزشگاه مشکل نور داشت که اين مسئله را برطرف کرديم اما در برنامه 90 سوسک وگربه را نشان داد که آن هم به اين دليل بود که اين موجودات بدون اجازه وارد ورزشگاه شده بودند چون در گيلان باغ وحشي هم وجود ندارد آنها به ورزشگاه آمده بودند!

درودگر درباره مشکلاتي که درباره کيفيت توپ مطرح مي‌شود ياد آور شد: من مشکل خاصي را در اين توپ‌ها نديدم البته مي‌تواند بهتر باشد اينگونه نيست که به هيچ عنوان قابل استفاده نباشد.

2 دیدگاه

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.